Програма USAID АГРО надасть 18,3 млн грн співфінансування для модернізації меліоративної інфраструктури організації водокористувачів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Chemonics logo
Програма USAID АГРО надасть 18,3 млн грн співфінансування для модернізації меліоративної інфраструктури організації водокористувачів

Увага. Зміна дати. 

Програма USAID АГРО проведе передзаявочний онлайн-семінар 27 листопада 2023 р. з 11:30 до 13:30 години за київським часом.

 

В сучасних умовах в Україні сільгоспвиробники переважно використовують застаріле обладнання при поливі та практично не використовують автоматизацію процесу поливу. Це призводить до надмірного споживання води та електроенергії та як наслідок призводить до не раціонального витрачання коштів на їх оплату, шкодить родючому шару ґрунту у вигляді водної ерозії та його вторинного засолення. Зрошення є фактором стабільного врожаю сільськогосподарських культур та забезпечення роботою у сільських громадах. 

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО)  надасть  18,350 млн грн  співфінансування для модернізації меліоративної інфраструктури організації водокористувачів. Це сприятиме українським організаціям водокористувачів у впровадженні водо- та енергозберігаючого обладнання та технологій та автоматизації зрошення та осушення, а також  поширенню передового міжнародного досвіду в управлінні меліоративною інфраструктурою. Це забезпечить стале управління гідротехнічною меліорацією, яке відповідає потребам фермерів і допоможе їм підвищити продуктивність діяльності та дохід.

Діяльність за цим проєктом співфінансування передбачає розробку та реалізацію проекту для організації водокористувачів на територіях України, де наразі не ведуться бойові дії, та де є потреба у відновленні або модернізації меліоративної інфраструктури, відновлення площ поливу або осушення в межах території обслуговування ОВК. 

В межах субгранту передбачається реалізація наступних заходів (перелік може доповнюватися або скорочуватися відповідно до потреб організації водокористувачів):

 • модернізація насосної станції, яка буде передана у власність організації водокористувачів з державної власності;
 • придбання/заміна дощувальної техніки;
 • облаштування інфраструктури краплинного зрошення;
 • встановлення системи водообліку;
 • заміна зрошувальних трубопроводів; 
 • проведення протифільтраційних заходів на відкритих зрошувальних каналах;
 • придбання обладнання для обслуговування зрошувальної мережі;
 • облаштування системи дистанційного управління поливом;
 • облаштування системи моніторингу вологості ґрунту;
 • облаштування поливу для тепличного комплексу;
 • облаштування сплінклерного поливу для саду;
 • встановлення/заміна трансформаторних підстанцій на насосній станції;
 • впровадження альтернативних джерел енергії для роботи насосної стації та дощувальної техніки;
 • відновлення відкритого та закритого дренажу.

Програма USAID АГРО заохочує пропозиції від організацій водокористувачів, у членів яких земельні ділянки зареєстровані в Державному земельному кадастрі, а права на них зареєстровані в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно (у разі оренди земельних ділянок необхідно підтвердити дату завершення оренди); інформація про членів організації водокористувачів внесена до Державного аграрного реєстру відповідно до вимог законодавства; відсутня заборгованість перед державною водогосподарською організацією за отримані послуги, пов’язані з забором води на полив за минулі роки. Територія обслуговування ОВК має становити не менше 200 га. 

Дедлайни:

 • до 20 листопада 2023 р. – зареєструватися для участі у передзаявочному онлайн-семінарі (електронна адреса: [email protected])
 • 22 листопада 2023 р. з 10:30 до 12:30 АГРО  проведе передзаявочний онлайн-семінар
 • не пізніше 18:00, 20 січня 2024 р. для подання запитань щодо участі у цьому конкурсі
 • не пізніше 18:00, 01 лютого 2024 р. – кінцевий термін подання заявок (технічна пропозиція, бюджет і супровідні документи).

Повний опис технічного завдання розміщено за посиланням.

У будь-якій кореспонденції щодо цього конкурсу прохання зазначати його назву: ЗПЗ № 61.  

Довідково: 

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) – це 7-річний проєкт (2019-2026), який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку та реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл».  Метою Програми USAID АГРО є прискорення економічного розвитку сільських громад України, які потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних і прибуткових мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруватимуться в конкурентні українські та міжнародні ринки.


Останні публікації цього розділу:

50 стипендій для відвідування Lviv Urban Forum

Конкурсні торги на закупівлю послуг УЗД вен

Закупівля «Аудиторські послуги»

Конкурс на надання послуг тьютора до МБФ "СЕЙВД"

REQ-KYI-24-0089 - Закупівля навчання з медіа права для ФГВ

Запрошення до участі у процесі закупівлі на укладання договорів про надання автотранспортних послуг з соціальних перевезень