Конкурс для підтримки та адаптації молодіжних бізнеcів в умовах війни

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Чому-потрібно-почати-власний-бізнес-в-період-кризи
Конкурс для підтримки та адаптації молодіжних бізнеcів в умовах війни

В межах програми підтримки молодіжних підприємств, яка здійснюється Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), у партнерстві з Making Cents International (MCI) MCI та ГО «Школа усвідомленого підприємництва» в рамках реалізації першої цілі програми “Мріємо та діємо”, оголошуємо конкурс на відбір 15 (п’ятнадцяти) молодіжних бізнесів (малих та середніх підприємств) для надання сфокусованої (експертної, менторської та матеріальної) підтримки для адаптації бізнесу до умов діяльності під час війни.   

В рамках Програми українські молодіжні бізнеси отримають експертну підтримку для розробки бізнес-плану (орієнтованого на відновлення й адаптацію підприємницької діяльності до умов війни), експертний супровід та матеріальну допомогу для реалізації своїх бізнес-цілей.  

IREX шукає молодіжні бізнеси з усіх регіонів України (окрім безпосередньої зони військових дій на сході). Для цієї програми молодіжний бізнес – це бізнес, який очолює молодь, у якому принаймні 50% засновників підприємства молодше 35 років і принаймні 50% керівництва компанії (або ключового персоналу) молодше 35 років. 

Для участі у конкурсі, заявнику необхідно ознайомитись з презентацією щодо особливостей Програми, заповнити в електронному вигляді анкету, прикріпити всі зазначені у анкеті документи. 

Кінцевий термін подання документів: 30 квітня 2023 року до 23:59 за київським часом 

Будь-які запитання, що стосуються цього запиту, потрібно надсилати в письмовому вигляді за адресою [email protected] не пізніше ніж 12 квітня 2023 року зі вказівкою теми листа: Запитання щодо запиту на подання заявок № 2023-032. Заявникам, які звернулися за додатковою інформацією, надаватимуть відповіді під час проведення інформаційної онлайн-зустрічі щодо конкурсу 14 квітня 2023 року о 15:00 за посиланням на інформаційну онлайн зустріч в Zoom. 

Детальний опис та пакет документів можна знайти за посиланням

Програма USAID “Мріємо та діємо” – 5-річна програма, спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні, створення сприятливого середовища, в якому молодь матиме можливість реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни. Не пропускайте актуальні можливості для молоді у Facebook та Instagram.  

Програма впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX.  


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю лікарських засобів

Тендер на проведення оцінки ефективності впровадження проєкту

Проведення тренінгу 24-26 квітня, Івано Франківська обл.

Запит на пропозицію REQ-KYV-24-0147 - Закупівля електромеханічних телескопічних спредерів

Онлайн-групи Empowering Woman in Rivne Region для жінок ВПО

Консультант/ка з адвокаційної діяльності