Набір на навчальну програму написання текстів про особистий досвід перебування під російською окупацією

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
eucci

тренінг_для сайту
Набір на навчальну програму написання текстів про особистий досвід перебування під російською окупацією

Східноукраїнський центр громадських ініціатив запрошує авторів-початківців взяти участь у навчальному курсі для осіб, які пережили російську окупацію. Про це повідомляється на сайті організації. 

Ви бачили злочини, які приносить російська агресія?  Відчуваєте внутрішню проблему не замовчувати цей біль?  Хочете, аби про злочини росіян знали у світі?

Ми допоможемо Вам бути почутими, навчимо через тексти розказати про власні враження та емоції.

Тренери допоможуть Вам написати якісні тексти, навчать доносити в них свої переживання.

Кращі з блогів, створених в рамках тренінгу, будуть опубліковані на наших інтернет-ресурсах, а їх автори отримають гонорар. Обрані тексти будуть перекладені однією із західноєвропейських мов і поширюватимуться на західну аудиторію.

Тренінговий курс складатиметься із двох офлайн тренігів та міжтренінгових завдань.

Під час навчального курсу учасники зможуть:

  • навчитися структурувати особисту інформацію та почуття для написання тексту;
  • навчитися визначити основну ідею/мету тексту;
  • складати план власної історії;
  • підготувати невеликий публіцистичний текст.

Дата і місце проведення. Тренінги відбуватимуться у квітні-травні 2023 р., наймовірніше на Закарпатті.

Умови участі. 

Участь відібраних учасників у тренінговому курсі безкоштовна. Центр забезпечує проживання та харчування під час тренінгів та компенсує документально підтверджені витрати, пов’язані із подорожжю до місця проведення тренінгів.

Бажаючі взяти участь у навчанні повинні:

  1. Мати досвід створення власних текстів у малих жанрах (статті, дописи у соціальних мережах, блоги, шкільні твори, тексти «в стіл» тощо).
  2. Мати власну історію про життя в окупації (в т.ч. на тимчасово окупованих територіях з 2014 р.), якою ви хочете поділитися з світом.
  3. Бути готовим в рамках навчального курсу підготувати текст обсягом до 1000 слів, з метою його подальшого поширення в рамках проекту. Кращі з тектсів, створених в рамках проекту, буть опубліковані, а їх автори отримають гонорар. Обрані тексти будуть перекладені щонайменше однією західноєвропейською мовою і поширюватимуться на західну аудиторію.

Як взяти участь?

Група учасників курсу формуватиметься на основі конкурсу.

Зацікавлені кандидати запрошуються подати заявку до 26 березня 2023 року за посиланням https://forms.gle/265Etp3DNzySVc8q7.

Кандидати запрошені до участі в тренінгу будуть повідомлені про результати відбору до 4 квітня.

Не згайте шансу отримати знання, які допоможуть Вам удосконалити письменницьку майстерність та розповідати світу про злочини Росії!

Про навчальний курс. Даний навчальний курс відбудеться в рамках проєкту “Розширення можливостей громадянського суспільства для трансформації культури пам’яті – ненасильницький внесок у протидію агресії Росії”, що реалізується громадськими організаціями Kurve Wustrow (Німеччина) та Східноукраїнським центром громадських ініціатив (Україна) спільно з партнерами за підтримки Федерального уряду Німеччини.

Східноукраїнський центр громадських ініціатив (СЦГІ) – це громадська правозахисна організація. Від початку війни на Донбасі Центр працює над відновленням справедливості та миру в Україні. Організація документує порушення прав людини, надає правову допомогу постраждалим і стимулює суспільний діалог щодо питань, важливих для відновлення миру та справедливості (https://totalaction.org.ua/).

Kurve Wustrow (Німеччина, Вустров) – центр навчання та взаємодії з питань ненасильницьких дій.


Останні публікації цього розділу:

Пошук громад на короткі будівничі акції — БУРчики

Літературний конкурс «Богуславська мініатюра» до 138-ї річниці переїзду Марка Вовчка до Богуслава

Конкурс на постачальника послуг з оцінки впровадження проєкту «Інтеграція сталого розвитку в Україні відповідно до Європейського зеленого курсу»

Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі товарів

Тендер на закупівлю пожежного та альпіністського обладнання та спецодягу

Стажування у Програмі співпраці з Іспанією та країнами Латинської Америки