Реєстрація українських дизайнерів і виробників одягу та взуття на Torino Fashion Week 2023

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Jane

TORINO FW 2023 4
Реєстрація українських дизайнерів і виробників одягу та взуття на Torino Fashion Week 2023

Консорціум EEN-Ukraine розпочинає попередню реєстрацію українських дизайнерів і виробників одягу та взуття на одну з найяскравіших подій світу моди – Torino Fashion Week 2023.

Частина витрат за участь у поїздці буде покрита проектом, а інша — учасниками.

Слід зазначити, що це міжнародний, незалежний та інноваційний формат заходу, призначений для модельєрів, брендів і МСП fashion-сфери.

Щороку бренди з усього світу беруть участь у цій широкомасштабній події. Вона поєднує в собі 7 днів показів, переговорів і майстер-класів із міжнародними спікерами, виставку та 1 міжнародну брокерську подію серед компаній-покупців та експертів сфери моди. Дана подія рекламується у всьому світі завдяки співробітництву з Enterprise Europe Network (EEN), найважливішою європейською мережею, співфінансованою Європейською Комісією, яка підтримує на міжнародному рівні МСП у зростанні та інноваціях, надаючи послуги, пов’язані з інноваціями та інтернаціоналізацією, наприклад пошук партнерів.

На цьогорічний TFW2022, EEN-Ukraine відібрав 7 дизайнерів, модельєрів і текстильних компаній, які представляли Україну в Турині. Детальніше читайте тут

Дедлайн подання попередньої заявки – 25.09.2022
За додатковою інформацією звертайтесь до нас: [email protected].

 


Останні публікації цього розділу:

Тендер на постачання комп’ютерної та офісної техніки для потреб ГО «Проліска»

Запит цінових пропозицій на постачання обладнання для бригад швидкого реагування

Український фонд «Благополуччя дітей» запрошує компанії взяти участь у відборі надавача послуг із виготовлення сувенірної продукції

Закупівля послуг з розробки та виготовлення поліграфічних та роздаткових матеріалів для проєкту "Створення центру підтримки підприємництва"

Психолог(иня) громадської організації «Дівчата» для надання MHPSS підтримки населення, що постраждало від війни

Психолог(иня) для надання першої психологічної допомоги Громадської організації «Дівчата»