Реєстрація на безкоштовний тренінг від Гамбурзької школи бізнес-адміністрування для українських жінок-підприємиць UWE Hub

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Valeriia Pustovit

Знімок екрана 2023-05-04 о 15.02.19
Реєстрація на безкоштовний тренінг від Гамбурзької школи бізнес-адміністрування для українських жінок-підприємиць UWE Hub

UWE Hub (Ukrainian women entrepreneurs Hub)  спільно з Гамбурзькою школою бізнес-адміністрування  анонсує спеціальний тренінг на тему свідомого лідерства. Ця унікальна можливість має на меті розширити можливості та надихнути жінок підприємиць та власниць бізнесу на розвиток сталого та соціально відповідального бізнесу.

У заході візьмуть участь експерти та експертки, серед яких засновники бізнесу та стартапів, які проведуть тренінги та дискусії на різні теми, такі як підприємницький дух та мислення, розширення можливостей та самооцінка, пітчинг бізнес-планів та валідація ідей, експорт до Німеччини, стартапи та сталий розвиток, а також групова дискусія на тему жіночого підприємництва під час війни.

Теми та спікери тренінгової події: 

Prof. Dr. Sarah Jastram, director of the project HSBA

Entrepreneurial Spirit and Mindset – David Löwe, Founder of Everdrop

Empowerment & Self-Esteem – Dr. Anne Wichels-Schnieber, Founder of New Chapter

Business Plan Pitching & Proof of Concept – Jan Evers, CEO of Gründerplattform

Exporting to Germany – Detlev Klaas, Chamber of Commerce, HamburgStart-ups and Sustainability – Mazen Rizk, Founder & CEO of Mushlabs  

Тренінг підходить для жінок підприємиць, які мають бізнес на стадії запуску або вже працюючий, цікавиться темами тренінгу та німецьким ринком для розвитку і масштабування свого бізнесу, мають достатній рівень володіння англійською мовою та можуть бути присутнім і брати активну участь в обговоренні протягом усього дня тренінгу.

Захід відбудеться онлайн через Teams – 22 травня (понеділок) з 9:00 до 18:00 (за київським часом), а дедлайн подачі заявок – 7 травня. Після відбору учасники отримають підтвердження участі у тренінгу на свої електронні адреси. Всього буде відібрано 30 учасниць.

Не пропустіть цю унікальну можливість розвинути свої навички свідомого лідерства та поспілкуватися з представниками успішних німецьких стартапів, реєстрація за лінком.

Долучитися до спільноти жінок-підприємиць UWE hub можливо за посиланням – https://www.uwehub.org/copy-of-contact 

Історії учасниць, анонси відкритих подій та багато інших форматів у наших соціальних мережах у Instagram LinkedIN Facebook Telegram

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). 

UWE_hub (Ukrainian Women Entrepreneurs Hub) - це глобальна спільнота українських свідомих жінок-підприємиць, об’єднаних в локальні мережі, які зацікавлені у розвитку власної справи, а також небайдужі до розвитку бізнесу стейкхолдери. Ініціатива реалізується Центром “Розвиток КСВ” в межах програми USAID “Мріємо та діємо”.

Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток КСВ» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

HSBA Hamburg School of Business Administration була заснована в 2004 році як бізнес-школа економіки Гамбурга. Він пропонує бакалаврські та магістерські програми з ділового адміністрування, спільну докторську програму, прикладні дослідження та освіту для управлінців на університетському рівні. 


Останні публікації цього розділу:

Ремонт приміщень громадської будівлі в м. Полтава

Закупівля крісел колісних

Тендер на закупівлю меблів

Укладання рамкової угоди на закупівлю продовольчих та не продовольчих товарів

Тендер на надання послуг з охорони території та офісу

Триває відбір учасників форуму «Трансформація громадського сектору: якими ми будемо завтра?»