Реєстрація на безкоштовний освітній проєкт CharityPro для новостворених благодійних та громадських організацій

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


1 реліз ЧП
Реєстрація на безкоштовний освітній проєкт CharityPro для новостворених благодійних та громадських організацій

Команди двох фондів Klitschko Foundation та Olena Pinchuk Foundation створили безкоштовний освітній проєкт CharityPro, де поділяться своїм 20-річним досвідом благодійної діяльності. Із залученням лідерів думок у сфері благодійності учасники дізнаються, як зареєструвати організацію, координувати роботу команди, проводити закупівлі, будувати партнерства, залучати фінансування на свої проєкти та реагувати на виклики та кризові ситуації. 

За останній рік роль благодійного сектору в Україні зросла в рази. Лише 2022 року зареєстровано 7965 благодійних та громадських організацій. Всі вони потребували швидких рішень та не зосереджувались на стратегії чи особливостях організаційного менеджменту. Команди навчались методом спроб і помилок. Як наслідок, таким організаціям часто бракує знань, які б дозволили працювати системно, стало та прозоро, а найголовніше розвиватись далі: шукати нові майданчики для ресурсів, будувати партнерства та ставати кращими.

Мета CharityPro підвищити ефективність діяльності благодійних та громадських організацій і сприяти розвитку їх прозорості та підзвітності. Створивши освітню платформу для обміну знаннями та ідеями між організаціями ми підвищимо рівень підзвітних організацій в Україні та розвинемо культуру благодійності в українському суспільстві.

Хто може взяти участь? Представники БО та ГО, члени волонтерських організацій та об’єднань з усієї України, які хочуть зростати професійно та розвивати свою організацію.

Реєстрація за посиланням: https://impactum.world/#modal-3


Останні публікації цього розділу:

Тендер на надання послуг з організації заходу

Відкритий тендер із закупівлі послуг з організації та проведення тренінгів щодо гендерно зумовленого насильства

Тендер на закупівлю рекламних матеріалів

Запит на надання пропозиції щодо закупівлі IT обладнання для корпоративної мережі для офісів проєкту USAID «Економічна підтримка України»

Послуги з розробки трьох пакетів тренінгових та навчальних матеріалів

Запит на надання пропозиції щодо закупівлі кольорових принтерів для офісів проєкту USAID «Економічна підтримка України»