Реєстрація на безкоштовний освітній проєкт CharityPro для новостворених благодійних та громадських організацій

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


1 реліз ЧП
Реєстрація на безкоштовний освітній проєкт CharityPro для новостворених благодійних та громадських організацій

Команди двох фондів Klitschko Foundation та Olena Pinchuk Foundation створили безкоштовний освітній проєкт CharityPro, де поділяться своїм 20-річним досвідом благодійної діяльності. Із залученням лідерів думок у сфері благодійності учасники дізнаються, як зареєструвати організацію, координувати роботу команди, проводити закупівлі, будувати партнерства, залучати фінансування на свої проєкти та реагувати на виклики та кризові ситуації. 

За останній рік роль благодійного сектору в Україні зросла в рази. Лише 2022 року зареєстровано 7965 благодійних та громадських організацій. Всі вони потребували швидких рішень та не зосереджувались на стратегії чи особливостях організаційного менеджменту. Команди навчались методом спроб і помилок. Як наслідок, таким організаціям часто бракує знань, які б дозволили працювати системно, стало та прозоро, а найголовніше розвиватись далі: шукати нові майданчики для ресурсів, будувати партнерства та ставати кращими.

Мета CharityPro підвищити ефективність діяльності благодійних та громадських організацій і сприяти розвитку їх прозорості та підзвітності. Створивши освітню платформу для обміну знаннями та ідеями між організаціями ми підвищимо рівень підзвітних організацій в Україні та розвинемо культуру благодійності в українському суспільстві.

Хто може взяти участь? Представники БО та ГО, члени волонтерських організацій та об’єднань з усієї України, які хочуть зростати професійно та розвивати свою організацію.

Реєстрація за посиланням: https://impactum.world/#modal-3


Останні публікації цього розділу:

Набір на нову магістерську програму «Публічне управління та адміністрування молодіжної політики» у м. Луцьк

Конкурсний відбір на спеціалізований тренінг «Підходи та інструменти публічного управління у молодіжній сфері» програми «Молодіжний працівник»

Реєстрація на участь в квест-грі “У пошуках довгокрила”

Конкурс на відбір консультантів-параюристів

RFP-4056-2024-08_Запит пропозицій на послуги з організації заходів та логістичні послуги_Provision of events organization and logistics support

Тендер на подання конкурсної пропозиції організації та проведення Серпневої річної звітної події програми неформальної освіти для підлітків з малих громад "UActive"