Реєстрація на 5-денний ретрит у Холодному Яру для активістів/ок та волонтерів/ок із центральних регіонів України

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Horizon_of_changes

ретрит
Реєстрація на 5-денний ретрит у Холодному Яру для активістів/ок та волонтерів/ок із центральних регіонів України

Запрошуємо громадських активістів/ок на 5-денний ретрит для відновлення, наповнення силами, можливості відчути та почути себе.

Коли? 28 червня — 2 липня

Де? с. Мельники, Черкаська область, простір ХАТА СКРАЮ

Хто може стати учасником ретриту? Представників і представниць громадських об’єднань та волонтерських ініціатив, які працюють із внутрішньо переміщеними особами, зокрема, над посиленням соціальної згуртованості своїх громад із Черкаської, Київської, Полтавської, Вінницької, Кіровоградської областей.

Що буде?

Головна мета ретриту – перезарядження свого емоційного та фізичного стану, тому ми пропонуємо програму, яка спрямована на відновлення, зокрема

  • музикування
  • візит до місцевого «парку розваг» Зерноленд, де візьмемо участь у екскурсії місцями Холодного Яру, долучимось до кількох цікавих майстер-класів, пограємо у старовинні настільні ігри та покатаємось на конях;
  • проводжання сонця на одній із найвищих гір Холодного Яру та вогнище під зорями
  • заспокійливе погойдування у гамаках
  • і ще кілька секретних активностей 

Також тут вас чекатиме: найсмачніший борщ і манники від місцевих жінок, хліб на заквасці від Майстерні крафтового хліба “Агроельф”, прекрасна і здатна наповнити силами кожного природа Холодного Яру та гостинність Хати Скраю у необмеженій кількості.

Важливо: ви можете долучатися до активностей або ні, і просто проводити час у Хаті Скраю на власний розсуд.

Які умови?

Хата Скраю – це не готель, а сільський будинок, розташований у лісі. Тут є комфортний душ та туалет, гаряча вода. Водночас, є всі особливості звичайної сільської хати, наприклад, літній душ.

Ви зможете обрати ночівлю або в будинку, або в палатках на галявині біля будинку. Як це виглядає можете глянути на фото на сторінці Хати Скраю у фейсбуку. А ТУТ є відео, яке може передати атмосферу Хати та наших ретритів.

Зважайте, що хата розташована у лісі, тож мобільний зв’язок та мобільний інтернет тут досить умовний: інколи є, інколи – немає. У Хаті Скраю немає wifi і це навмисно, оскільки це – місце відпочинку і перезавантаження. Тож, якщо у вас є якісь термінові робочі завдання, варто їх завершити або відкласти, оскільки “підпрацювати” не вийде. 

Ми щиро віримо, що цей час ви приділите для себе та свого відновлення. 

Якщо ви готові на 5 днів залишити повсякденне життя, нарешті, приділити час для себе — заповніть реєстраційну форму

Дедлайн подання заявки: 18 червня. Інформацію про результати відбору ви отримаєте 22 червня на вказану при реєстрації електронну пошту.

Участь у ретриті — безоплатна. Організатори також забезпечують трансфер із Черкас до місця проведення заходу й назад, а проїзд до Черкас учасники (ці) організовують та сплачують самостійно.

Проєкт «Підтримуємо тих, хто підтримує інших» реалізується Горизонт змін у межах Програми «Спільнодія», яка виконується Фондом Східна Європа в партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень, ГО @Разом проти корупції за фінансової підтримки Європейського Союзу.


Останні публікації цього розділу:

Закупівля дизельного палива

Конкурсні торги на закупівлю ліків

Тендер: послуги з розробки веб-порталу для БО ММСП

Відбір на тренінгову програму для фасилітаторів/ок груп психологічного ресурсування

Тендер на закупівлю обладнання для харчоблоків навчальних закладів Хмельницької області

Тендерна пропозиція щодо постачання нестандартних непродовольчих товарів