Прийом концепцій субгрантових проектів для збільшення обсягів виробництва та продажу кондитерської продукції

Зафіксувати у Google календарі!


Chemonics_logo
Прийом концепцій субгрантових проектів для збільшення обсягів виробництва та продажу кондитерської продукції

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку(AГРО) запрошує подавати концепції субгрантових проектів для реалізації проектів, розроблених на збільшення обсягів виробництва та продажу кондитерської продукції, насамперед, локального виробництва.

Зацікавлені заявники, які відповідають наведеним у Розділі III критеріям та бажають взяти участь у цьому семінарі, повинні підтвердити свою участь, надіславши ім’я учасника, назву організації, електронну адресу учасника та його номер телефону на адресу [email protected]

Проект АГРО заохочує концепції субгрантових проектіввід фізичних осіб-підприємців та організацій, які відповідають наступним критеріям прийнятності:

•Заявник повинен представляти приватні підприємства або бути фізичними особами-підприємцями, офіційно зареєстрованими в Україні, заснованими, створеними, та такими, що визнаються відповідними українськими органами влади й дотримуються українського законодавства, усіх чинних норм цивільного права та податкового кодексу України.

•Належати до категорії мікро, малих, середніх підприємств

•Щорічний оборот компанії чи фізичної особи-підприємця повинен бути не менше 500 000грн.

Заявник повинен бути готовим спів-інвестувати у дану діяльність не менше 50% загального бюджету проекту, передбаченого на впровадження діяльності в рамках проекту.

. Внесок субреципієнта – це спосіб заохочення успішного завершення діяльності отримувача субгранту. У разі присудження субгранту субреципієнт повинен надати документацію, яка свідчить про його внесок.

До внесків субреципієнта відноситься фінансування витрат діяльності у грошовій або натуральній формі, яке отримане не у рамках субгрантової підтримки проекту АГРО, а надається субреципієнтом або іншими донорськими організаціями, такими як міжнародні громадські організації, уряди іноземних держав, місцеві та міжнародні організації,субреципієнт, бенефіціари субгранту, інші треті особи та/або колективні внески від вищ езазначених зацікавлених сторін. До внеску субреципієнта не включатиметься фінансування, що отримується в рамках інших проектів USAID. Програма АГРО надаватиме перевагу заявкам, які передбачають внесок субреципієнта у розмірі, що перевищує 50% загального бюджету проекту, передбаченого на впровадження діяльності в рамках проекту.

Додатково, заявники:

•можуть подавати тільки одну заявку від однієї організації.

•повинні мати налагоджені зв’язки з групою (-ами) бенефіціарів, визначеними в описі програми. Це повинно бути відображено шляхом включення перспективи бенефіціара в заявку.

•повинні продемонструвати раціональне управління у формі фінансової, адміністративної та технічної стратегії та процедур і представити систему внутрішнього контролю, що захищає активи, запобігає шахрайству, розтратам і зловживанням, а також сприяє досягненню цілей і завдань програми. Перш ніж надати субгрант, Програма USAID АГРО оцінить цю здатність.

•повинні представити Ключовий персонал (ключовий персонал –це Проектний координатор, призначений заявником для реалізації субгрантового проекту. Кандидати на посаду Проектного координатора повинні мати вищу освіту в галузі харчової промисловості та практичний досвід роботи у секторі виробництва кондитерської продукції та продуктів харчування не менше 5 років. Просимо надати резюме кандидатів на посаду Проектного координатора).

•повинні підписати наступні засвідчення і додати їх до своєї концепціїпроектуу відповідь на цей APS зазначених у Додатку D. Засвідчення «Заява організації щодо відповідальності за несплату податків у встановлений термін та відсутність судимості за тяжкі кримінальні злочини (AAPD 14-03, серпень 2014 року)» Заборона надання федеральної допомоги суб’єктам, які вимагають укладення певних внутрішніх договорів про конфіденційність –Заява (травень 2017 р.)

•Заявник повинен вести підприємницьку діяльність у заявленому секторі не менше 1 року.

Окрім форми концепції субгрантовоого проекту, заявники повинні надати проекту АГРО наступні документи:

-Підписані та датовані необхідні засвідчення, перелічені в розділі ІІІ.А

-Копію чинного реєстраційного свідоцтва Заявника

-Копію чинного статуту або статутних норм Заявника

-копію перевіреної фінансової звітності Заявника за останній доступний фінансовий рік.

Усі питання щодо цього запиту  надсилайте Лазаренку Ігорю, менеджерувідділу грантів та контрактів,на електронну адресу [email protected] з  посиланням на APS-01.

Концепції проектів (і супровідну документацію) слід подавати в електронному форматі на адресу електронної пошти [email protected] з посиланням на APS No 01.  

Розпочався третій етап прийому концепцій субгрантових проектів. Для того, щоб бути розглянутою під час наступного засідання грантової комісії у рамках цього конкурсу, концепція повинна бути надіслана до Проекту АГРО не пізніше 10 грудня 2020 р. 

24 листопада 2020 року з 14:00 до 16:00 Проект АГРО проведе он-лайн семінар третього етапу подання концепцій субгрантових проектів. До участі у семінарі запрошуються зацікавлені організації, які відповідають критеріям прийнятності та мають намір подати концепцій субгрантових проектів. Реєстраційні дані учасників направляти на електронну адресу: [email protected]

Після цього Проект АГРО продовжуватиме приймати концепції субгрантових проектів до 18:00 за місцевим часом 17 лютого 2021 року або до моменту вичерпання коштів. Заявки, надіслані пізніше встановленого часу, або такі, що не відповідають вимогам, розглядатися не будуть.

Більше деталей про конкурс дивіться за посиланням Amendment #1 to APS-01_AGRO_FINAL


Останні публікації цього розділу:

Запрошення до участі у Тендері №17 від 27.11.2020 щодо закупівлі та доставки техніки

В Україні стартвав Конкурс “Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці”

Тендер щодо закупівлі пекарного обладнання за грантом G-Kra-051 для проекту USAID «Економічна підтримка Східної України»

Конкурс "Голос громади в місцевому самоврядуванні"

Конкурс на одержання субгранту для покращення доступу ММСП до міжнародних та національних виставкових заходів

Тендер на поставку виробів з деревини та металевих знаків