Прийом грантових заявок на реалізацію діяльності з підтримки безперервності та відновлення бізнесу

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
CEPgrants

Гранти КЕУ
Прийом грантових заявок на реалізацію діяльності з підтримки безперервності та відновлення бізнесу

Річний програмний запит (РПЗ) APS_2022_004  Безперервність та відновлення бізнесу

Безперервність та відновлення бізнесу

Початок подання заявок:                                        25 липня 2022 року

Кінцевий термін подання заявок:                        24 липня 2023 року

Очікувана сукупна сума:                                         36,000,000 грн (залежить від наявності фінансування)

Фінансування цієї грантової проограми триватиме до вказаної кінцевої дати або до моменту, коли будуть видані всі грантові кошти, залежно від того, яка подія настане раніше.

Інформація про подальші зміни оголошуватиметься на нашій сторінці Facebook або на веб ресурсі https://www.prostir.ua/.

 Шановні заявники,

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яку впроваджує Кімонікс Інтернешнл, приймає грантові заявки на реалізацію діяльності з підтримки безперервності та відновлення бізнесу, включно із переміщенням або відновленням бізнесу в умовах війни, розширенням та/або розростанням на зовнішні ринки, а також підтримкою рівня наявних бізнес-можливостей та/або їхнім покращенням тощо. Діяльність може бути зосереджена на таких потребах: покращення бізнес-процесів і моделей; розбудова організаційного потенціалу; розвиток виробництва; продажі, а також цифрові та торгові можливості. Ці потреби можуть включати: інформаційно-технологічні (ІТ) рішення; розробку продукту та інновації; інструменти та стратегії; створення або відновлення ланцюгів поставок; посилення підготовки персоналу та забезпечення персоналом; покращення онлайн-маркетингу та просування на внутрішньому та зовнішньому ринках; підвищення конкурентоспроможності бізнесу; покращення доступу до фінансування для МСП, а також подібну діяльність, що пов’язана з підтримкою безперервності та відновлення бізнесу.

Програма USAID КЕУ надаватиме гранти українським фізичним особам-підприємцям та приватним підприємствам, що відповідають критеріям для отримання гранту. Наразі USAID КЕУ зосереджується на секторах інформаційних технологій, інжинірингу, виробництва та послуг (наприклад, виробництво меблів, текстилю, зооіндустрія, виробництво іграшок, косметики, товарів для дому, харчова промисловість та електронне обладнання), а також креативних індустрій (наприклад, фільми, аудіовізуальні матеріали, мода та виробництво крафтової продукції). При цьому програма відкрита до заявок на підтримку інших секторів, які відповідають критеріям цього запиту.

Гранти надаватимуться та реалізовуватимуться відповідно до правил USAID та нормативних документів уряду США, які регулюють надання грантів за контрактами, а також згідно із внутрішніми політиками та процедурами управління грантами Програми КЕУ.

Будь ласка, надсилайте усі запитання щодо цього запиту на [email protected] та зазначте «APS-2022-004» у темі електронного листа. Програма USAID КЕУ відповість на електронну пошту на всі запитання щодо процесу подання заявок протягом п’яти робочих днів.

Детальна інформація щодо вимог та положень програми знаходиться за посиланням

Заявки APS-2022-004 приймаються виключно в електронній формі шляхом заповнення аплікації на платформі SUBMITTABLE за посиланням


Останні публікації цього розділу:

Грант від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»: Форум «Децентралізація. Законодавчий порядок денний»

Тендер з відбору надавача послуг з організації заходів (харчування, проживання, компенсації проїзду) в межах проєкту «Жінки села: Обʼєднанні задля безпеки» у с. Хомутець Миргородського району Полтавської області

Тендер на розробку 10-годинного онлайн-курсу для фахівців у сфері охорони здоровʼя (надання допомоги людям, які перебували в полоні)

Соціальний/а працівник/ця у місті Київ

Відкритий тендер - "Інсталяція ударотривкої захисної прозорої плівки СУ-2"

Конкурсний відбір фахівця/фахівчині з організаційного розвитку