ПРООН спільно з партнерами проведе ідеатон для посилення харчової безпеки під час війни

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
katerynaa.tarasiuk

Ідеатон_24_final_Монтажна область 1
ПРООН спільно з партнерами проведе ідеатон для посилення харчової безпеки під час війни

Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні запрошує долучитися до ідеатону «Їжа, яка об’єднує». Його мета — привернути увагу громадськості до спричинених війною проблем харчової безпеки в Україні та залучити небайдужих представників громадського сектору, посадовців, підприємців та науковців до її подолання. 

Повномасштабна війна в Україні поставила під загрозу злагоджену роботу харчових ланцюгів, спричинивши зменшення імпорту та експорту харчової продукції. Щоб запобігти виникненню голоду, соціальної та економічної нестабільності в країні, виникає потреба в інноваційних рішеннях, які допоможуть оптимізувати роботу харчових ланцюгів та посилити харчову безпеку. 

Саме тому ми шукаємо нестандартні та креативні ідеї, які допоможуть мобілізувати громади та спрямувати їх потенціал на налагодження роботи харчових систем та зміцнення харчової безпеки в Україні в умовах війни.

До ідеатону можуть долучитися як ті, хто вже активно впроваджує ініціативи з посилення харчової безпеки в Україні, так і ті, хто хоче поділитися своїми ідеями та знайти партнерів для їх втілення. 

Під час ідеатону ми: 

  • разом із запрошеними експертами обговоримо механізми мобілізації громад для підтримки і зміцнення харчових систем; 
  • проведемо динамічний мозковий штурм ідей у групах; 
  • презентуємо напрацьовані ідеї та окреслимо шляхи подальшої співпраці.   

Зареєструватися для участі можна за посиланням до 23 червня 2022 р., 12:00.

ВАЖЛИВО! За результатами напрацьованих ідей ПРООН може обрати кілька ідей та підтримати їх втілення. Найбільш цікавими для нас є ідеї, що передбачають співпрацю представників різних секторів між собою.  

Питання щодо події можна поставити Іллі Єременку, досліднику рішень у сфері харчових систем в Лабораторії інноваційного розвитку ПРООН, на пошту: [email protected].

Для довідки 

Ідеатон організовано ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру спільно з Лабораторією інноваційного розвитку ПРООН за фінансової підтримки Європейського Союзу. Лабораторія інноваційного розвитку ПРООН в Україні активно долучається до розробки ініціатив із посилення харчової безпеки. Завдання Лабораторії – знайти і перевірити такі інноваційні та проривні рішення, які б не шкодили довкіллю та сприяли сталому розвитку.

Інформаційна підтримка надається ГО «Сади Перемоги» та ГО «Асоціація Енергоефективних Міст України». 

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). 

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції і Швейцарії.


Останні публікації цього розділу:

Грант на підтримку дата-розслідувань подій на війні в Україні

WFP здійснює Запит Зацікавленості/EOI UA22NF050 для постачальників автошин

Тендер на придбання товарів (мультифункціональні пристрої, ноутбуки з програмним забезпеченням, мобільні телефони)

Грантовий конкурс "Створення антикризових хабів для ОГC"

Тендер на виготовлення брендованої продукції

ГО "Дівчата" оголошує тендер на закупівлю планшетів