Програма з інструментів громадської участі для малих міст Черкащини та Львівщини

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


тренінг
Програма з інструментів громадської участі для малих міст Черкащини та Львівщини

«Київський діалог» розпочинає навчальну програму з інструментів громадської участі для представників громадськості, влади і бізнесу для міст та містечок Черкащини  і Львівщини.

Запрошуємо команди до участі у спеціально розробленій модульній програмі (модуль складається з трьох дводенних семінарів), під час яких досвідчені тренери/ки навчатимуть учасників/ць основам партисипації (громадської участі), комунікаціям, фандрайзингу, формуванню команди, ефективному лідерству та адвокації, написанню проектів і їх промоції та реалізації.

Мета навчання – розвинути співпрацю та навчити представників влади, громадськості та бізнесу інструментам громадської участі.

При взаємодії трьох груп – влади, громади та бізнесу – можлива ефективна співпраця для розвитку міста. Це як ніколи актуально сьогодні, коли децентралізація є незворотним процесом, гроші з податків залишаються у місцевих бюджетах, а мешканці отримують можливість впливати на розвиток міста.

Саме для підтримки активних людей, які бажають навчитися ефективній співпраці заради спільного результату, КИЇВСЬКИЙ ДІАЛОГ запускає навчальну програму для команд з малих міст, головним завданням якої є досягнення сталих результатів від співпраці громади, влади і бізнесу.

Участь в навчанні можуть взяти команди від міст, які пройдуть конкурсний відбір на підставі поданих ними заявок. Завданням кожної команди є ефективне вирішення обраної проблеми у своєму місті зі залученням представників громади, місцевої влади та бізнесу.

До участі у конкурсі допускаються команди з 6 учасників, серед яких по 2 представники громади (бізнес, молодь, церква), влади (працівники міської ради і депутати) та громадських організацій.

ЩО ПРОПОНУЄ ПРОЕКТ КИЇВСЬКИЙ ДІАЛОГ КОМАНДАМ?

  1.   Пройти безоплатне навчання за унікальною 2-х модульною навчальною програмою з розвитку практик співпраці та громадської участі.
  2.   Відвідати мережування Київського діалогу у Черкасах та Львові.

Мережування – це зручний формат обміну досвідом між учасниками з різних міст, на якому за короткий час можна зав’язати партнерства, згенерувати ідеї, познайомитись з практикою міського розвитку. Методичну підтримку заходу надаватимуть німецькі експерти.

  1.   Взяти участь в конкурсі міні-грантових проектів і отримати фінансову підтримку для роботи над розв’язанням обраної проблеми.
  2.   Взяти участь в щорічній конференції проекту «Київський діалог» у Києві.
  3.   Відвідати Німеччину для вивчення закордонного досвіду розвитку співпраці між владою, бізнесом і громадою в малих містах.

Форма для реєстрації команд з Черкащини доступна за посиланням.
Форма для реєстрації команд з Львівщини доступна тут.

Контакти у Черкасах: Тетяна Кавальчук, Інна Наливайко, [email protected].
Контакти у Львові: Станіслав Безушко, Христина Луців, [email protected].

Кінцевий термін подачі заявок від міських команд – 23 травня 2019 року включно.


Останні публікації цього розділу:

Request for Proposals REQ-LVI-24-0063 Online training programs for the Ukrainian Factoring market / Запит пропозицій REQ-LVI-24-0063 Навчальні онлайн-програми для факторингового ринку України

Запит на надання інформації щодо майбутньої закупівлі логістичних та транспортних послуг на всій території України

Запит на надання цінових пропозицій (ЗЦП) на закупівлю системи лазерного зварювання труб (ЗЦП 085)

Тендер на розроблення проєкту землеустрою

Послуги з аудиту фінансової звітності громадської організації за 2023 рік

Грантовий конкурс UNDP з посилення спроможності громад у наданні допомоги постраждалим від вибухонебезпечних предметів