Програма USAID “Мріємо та діємо” шукає для надання послуг з аналізу законодавства (галузь освіти)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


MicrosoftTeams-image (341)
Програма USAID “Мріємо та діємо” шукає для надання послуг з аналізу законодавства (галузь освіти)

Програма “Мріємо та діємо”(UNITY), що реалізовується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) запрошує кваліфікованих кандидатів/кандидаток подати свої заявки на Запит на подання Пропозицій (ЗНП) для надання послуг з аналізу законодавства (галузь освіти) з метою розробки оновленої Концепції системи профорієнтації та кар’єрного консультування у формальній освіті в Україні в рамках реформування системи освіти для Міністерства освіти та науки України.

Очікується, що експерт/експертка надаватиме послуги протягом 6 місяців (орієнтовно, квітень 2024 – вересень 2024) з повною завантаженістю та з можливістю продовження контракту.

КОНКУРС ПРОДОВЖЕНО до 25 березня, 2024.

У разі зацікавленості, будь ласка, надішліть свою заявку до 18:00 (за Київським часом) 25 березня, 2024 на [email protected] з темою листа «Пропозиція експерт_ка з законодавства».

 

Знайомитися з вимогами до пропозицій можна тут – RFP #FY24-02-27-02 UNITY_Legal Consultant

***

Програма USAID “Мріємо та діємо” спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні. Програма сприяє молодіжним інноваціям і підприємництву, працевлаштуванню і розбудові кар’єри, посиленню участі молоді у прийнятті рішень у громадах та на національному рівні, а також підвищує потенціал української молоді бути рушійною силою толерантності та поваги до різноманітності.

Створюючи сприятливе середовище та відновлюючи доступ до формальної та неформальної освіти, програма підсилює можливості молоді реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни.

«Мріємо та діємо» творить зміни в Україні з молоддю для молоді. Залучає молодих українців та українок до розробки та реалізації проєктів та ініціатив, посилює спроможність різних інституцій надавати молоді якісні послуги, а також проводить дослідження, щоб на їх основі формувати молодіжну політику та рухатись до ефективних та стійких змін.

Програма “Мріємо та діємо” впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР)Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine)Making Cents International (MCI)Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Лендінг – https://mriemotadiemorazom.org/
Facebook – https://www.facebook.com/mriemotadiemo
Instagram – https://www.instagram.com/mriemotadiemo/


Останні публікації цього розділу:

Запрошення до участі у процесі закупівлі (Комплект меблів у дитячу кімнату; Пральна машина; Слуховий апарат; Мобільний телефон із аксесуарами; Комплект "Мойдодир"; Засоби реабілітації)

Пошук учасників на короткостроковий волонтерський проєкт в Туреччині

Пошук учасників на волонтерський проєкт в Нідерландах

Проведення офлайн тренінгів на тему: «Надання домедичної допомоги»

Пошук учасників на волонтерський проект "Volunteer in Poland" в Польщі

Відкритий тендер на закупівлю послуг з проведення соціологічного дослідження у фокус групах