Програма USAID «Мріємо та діємо» оголошує конкурс на проведення дослідження щодо молоді у місцевій владі

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Шукаємо підрядника для проведення дослідження щодо молоді у місцевій владі
Програма USAID «Мріємо та діємо» оголошує конкурс на проведення дослідження щодо молоді у місцевій владі

Програма “Мріємо та діємо”, яка втілюється Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), запрошує кваліфікованих підрядників подати свої заявки на Запит на подання Пропозицій (ЗНП) для надання підтримки  з проведення дослідження “Молодь у місцевій владі: Мотивація та бар’єри, задоволення інформаційних потреб та впровадження прийняття рішень на основі даних”

Детальний опис конкурсу ви можете завантажити за цим посиланням.

У разі зацікавленості, будь ласка, надішліть свою заявку до 18:00 (за Київським часом) 14 червня 2024 року на [email protected] з темою листа «Дослідження “Молодь у місцевій владі».

Зацікавлені сторони, можуть задавати уточнюючі запитання за адресою: [email protected]  

***

Програма USAID “Мріємо та діємо” спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні. Програма сприяє молодіжним інноваціям і підприємництву, працевлаштуванню і розбудові кар’єри, посиленню участі молоді у прийнятті рішень у громадах та на національному рівні, а також підвищує потенціал української молоді бути рушійною силою толерантності та поваги до різноманітності.

Створюючи сприятливе середовище та відновлюючи доступ до формальної та неформальної освіти, програма підсилює можливості молоді реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни.

«Мріємо та діємо» творить зміни в Україні з молоддю для молоді. Залучає молодих українців та українок до розробки та реалізації проєктів та ініціатив, посилює спроможність різних інституцій надавати молоді якісні послуги, а також проводить дослідження, щоб на їх основі формувати молодіжну політику та рухатись до ефективних та стійких змін.

Сторінки програми в соцмережах: Facebook та Instagram


Останні публікації цього розділу:

Послуги дизайну та друку інформаційних матеріалів

Конкурс: послуги створення і реалізації комунікаційної кампанії для посилення спроможності ОМС до впровадження стратегічних планів

Відбір постачальника на вантажні перевезення по Київському, Чернігівському, Харківському регіонах

100 грантів на навчання в Українській ІТ-Сотні

Выдбір на тренінги з цифрових навичок для учителів Чернігівської та Житомирської областей

Конкурс на консультанта_ку з питань громадянської освіти