Програма “Мріємо та діємо” шукає молодих дослідників(ць) для участі у дослідженні гендерних трендів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


MicrosoftTeams-image (164)
Програма “Мріємо та діємо” шукає молодих дослідників(ць) для участі у дослідженні гендерних трендів

Програма USAID “Мріємо та діємо” шукає шістьох молодих дослідників(ць) для підтримки дослідження гендерних трендів програми, яке реалізується IREX у партнерстві з Making Cents International (MCI). 

 Для чого ми проводимо це дослідження: 

Програма “Мріємо та діємо” вже майже 3 роки працює для молоді та з молоддю з усієї України. Ми хочемо ще краще знати портрет своїх учасників(ць), аби знайти ефективніші підходи до залучення нової аудиторії. Результатом дослідження стануть практичні рекомендації, які сприятимуть більшій гендерній інклюзивності програми.  

 А що це дасть дослідникам(цям)?  

Молоді дослідники(ці) зможуть покращити свої знання та навички: 

  • Критичного мислення та розробки дослідницьких питань для соціальних і поведінкових досліджень; 
  • Розуміння найкращих практик для розробки та проведення досліджень, а також аналізу даних; 
  • Дізнатись про підходи до координації та впровадження досліджень та застосування етичного, а також травма-інформованого підходу на всіх етапах досліджень;  
  • А також отримати справжній досвід роботи з командою програми, який можна буде сміливо додавати до резюме.  

 Що саме будуть робити молоді дослідникі(ці): 

Разом з командою програми, молоді дослідники(ці) братимуть участь у  плануванні, підготовці та проведенні дослідження, а саме будуть: 

  • Розробляти робочі плани та графіки польового етапу дослідження (проведення фокус-групових дискусій); 
  • Брати участь у навчальних онлайн-сесіях, які проведе команда програми (вони охоплять такі теми як: дизайн дослідження, рекрутинг учасників, аналіз даних, інтерпретація результатів та створення рекомендацій); 
  • Розробляти гайди (перелік питань) та інші пов’язані документи необхідні для проведення дослідження; 
  • Модерувати дискусії у фокус-групах, а також готувати нотатки; 
  • Аналізувати дані;   
  • Розробляти рекомендації на основі отриманих результатів; 
  • Брати участь  у фіналізації результатів дослідження; 
  • Брати участь  у щотижневих брифінгах. 

Вимоги до кандидатів(ок): 

  • Бажання розвивати дослідницькі навички;   
  • Готовність бути повноцінно включеними у роботу над дослідженням; 
  • Бути віком від 18 до 21; 
  • Вільне володіння українською мовою (усно та письмово); 
  • Бажано володіння англійською мовою на рівні upper-intermediate; 
  • Фізична присутність в Україні; 
  • Інтерес до гендерних студій. 

 Як долучитись: 

Зацікавлені кандидати(ки) мають заповнити коротку форму до 17 вересня 2023, 18:00. Відбір дослідників(ць) відбуватиметься на конкурсній основі – буде оцінюватись мотивація та релевантність попереднього досвіду потенційних кандидатів(ок). 

Очікується, що молоді дослідники(ці) зможуть взяти участь у дослідницькій діяльності восени 2023 року (очікуваний старт роботи – 2 жовтня 2023 року). Діяльність зі збору даних здійснюватиметься віртуально з дистанційною підтримкою членів команди “Мріємо та діємо”. 

Молоді дослідники(ці), які брали участь у попередніх програмних заходах “Мріємо та діємо” також заохочуються до подачі заявок на участь.  

Графік діяльності та необхідна доступність: 

Молоді дослідники(ці) повинні бути доступними для роботи з початку жовтня по грудень 2023 року, з понеділка по п’ятницю. Обрані кандидат(ки) будуть залученими не більше 10 годин на тиждень і до 100 годин сумарної роботи над цим проєктом. Детальний таймінг буде повідомлено відібраним учасникам(цям). 

Винагорода: 

Молоді дослідники(ці) отримають грошову винагороду, що складатиме 6 500 гривень, за свій внесок у дослідницький процес. Для отримання винагороди потрібно:  

  • Відвідати більшість навчальних сесій, проведених партнерською організацією Making Cents International або переглянути записи сесій, які не вдалося відвідати особисто. 
  • Взяти участь в принаймні 50% фокус-груп (6) як спостерігач(ка) та зробити нотатки. 
  • Модерувати принаймні одну фокус-групову дискусію. 
  • Відвідати принаймні 80% щотижневих зустрічей для обговорення.
  • Відвідати всі обговорення на важливих етапах дослідження (щодо параметрів вибірки фокус групових дискусій, скрінера та дизайну питань до респондентів(ок) фокус груп й експертів(ок), розробки рекомендацій). 
  • Виконати всі завдання рівно розподілені між молодими дослідниками(цями) (розробка параметрів вибірки, скрінера та питань для фокус груп й експертних інтерв’ю, розробка рекомендацій). 

З будь-яких питань, будь ласка, звертайтесь до [email protected], поставивши у копію [email protected].  

Програма USAID “Мріємо та діємо” (англ. UNITY) – 5-річна програма, спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні, створення сприятливого середовища, в якому молодь матиме можливість реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни. Використовуючи орієнтований на молоде покоління підхід – не для молоді, а разом з молоддю – програма сприяє молодіжним інноваціям, підприємництву, посиленню участі у прийнятті рішень у громадах та розв’язанні проблем на національному рівні, а також посилює потенціал української молоді бути рушійною силою плюралізму та поваги до різноманітності. «Мріємо та діємо» залучає молодь до розробки та реалізації проєктів та ініціатив, а також проводить дослідження, щоб на їх основі формувати молодіжну політику та рухатись до ефективних та стійких змін. 

Більше про діяльність та актуальні можливості програми можна дізнатись тут, а переглянути вже проведені дослідження програми – тут.  Підписуйтесь на сторінки програми у соціальних мережах в Facebook та Instagram.  


Останні публікації цього розділу:

HEAT training _ послуги з організації та проведення тренінгу

Запит цінової пропозиції: Надання послуг послуг для організації міжнародної навчальної поїздки до Швейцарії

Закупівля техніки, меблів та гігієни

Конкурс проєктів для місцевих ОГС, які надають допомогу населенню для подолання наслідків війни (GIZ Україна, проєкт EMPOWER)

Конкурс на закупівлю послуг з організації та проведення комунікаційної кампанії для реалізації проєкту ГО “Сильні громади” з інституційного розвитку Коаліції “На лінії зіткнення”

Greencubator запрошує зелені стартапи до участі у міжнародному конкурсі ClimateLaunchpad 2024