Проект USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East) Річний програмний запит №APS02: переоголошення

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
DG-East

OfficeSignA3-bluepng_Page2-300x212
Проект USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East) Річний програмний запит №APS02: переоголошення

Проект USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East), що реалізується компанією Кімонікс Інтернешнл Інк., шукає концепції грантових проєктів для реалізації заходів, спрямованих на підтримку громадянських організацій під час вторгнення Росії в Україну, а також підтримки громадських організацій (ГО) та неурядових організацій (НО) (неприбуткові та прибуткові), які підтримують та зміцнюють нові/переміщені спільноти на передовій. Гранти надаватимуться українським громадським організаціям (ГО) та неурядовим організаціям (НО) (неприбуткові та прибуткові) та будуть реалізовані  відповідно до нормативних актів USAID та уряду США, що регулюють надання грантів за контрактами, та  внутрішніх політик управління грантами проекту DG East.

 Концепції грантових проектів  слід подавати в електронній формі на адресу DG East [email protected] з обов’язковим посиланням на Річний програмний запит  №: APS02.  DG East продовжуватиме приймати грантові проєкти до 17:00 за місцевим часом 4 серпня 2022 року або до тих пір, поки кошти не будуть вичерпані. Заявки подані невчасно або які не відповідають критеріям, розглядатимуться лише на розсуд DG East.

Повний текст Річного програмного запиту додається українською та англійською мовами додаються:

DG East Annual Program Statement 02 ENG

DG East Annual Program Statement 02_UA


Останні публікації цього розділу:

Відкритий тендер із закупівлі «Робоча станція для оформлення та видачі паспортних документів»

Молодь запрошують на міжнародний обмін із розробки настільної екогри

ОПОРА оголошує тендер на оренду приміщення

Конкурс на закупівлю меблів та побутової техніки для переміщених Молодіжних рад Луганської області

Закупівля з надання кваліфікованої реабілітаційної допомоги дітям та їх сім’ям, які отримали поранення внаслідок військових дій

Закупівля з організації та проведення групових форматів психологічно-рекреаційної роботи для дітей (табору психологічної підтримки)