Проект USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East) Річний програмний запит №APS02

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
DG-East

OfficeSignA3-bluepng_Page2-300x212
Проект USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East) Річний програмний запит №APS02

Проект USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East), що реалізується компанією Кімонікс Інтернешнл Інк., шукає концепції грантових проєктів для реалізації заходів, спрямованих на підтримку громадянських організацій під час вторгнення Росії в Україну, а також підтримки громадських організацій (ГО) та неурядових організацій (НО) (неприбуткові та прибуткові), які підтримують та зміцнюють нові/переміщені спільноти на передовій. Гранти надаватимуться українським громадським організаціям (ГО) та неурядовим організаціям (НО) (неприбуткові та прибуткові) та будуть реалізовані  відповідно до нормативних актів USAID та уряду США, що регулюють надання грантів за контрактами, та  внутрішніх політик управління грантами проекту DG East.

 Для того щоб потрапити у перший раунд розгляду грантових проєктів, грантові концепції мають бути подані не пізніше 17:00 за місцевим часом 17 травня 2022 року. Концепції грантових проектів  слід подавати в електронній формі на адресу DG East [email protected] з обов’язковим посиланням на Річний програмний запит  №: APS02.  DG East продовжуватиме приймати грантові проєкти до 17:00 за місцевим часом 4 серпня 2022 року або до тих пір, поки кошти не будуть вичерпані. Заявки подані невчасно або які не відповідають критеріям, розглядатимуться лише на розсуд DG East.

Повний текст Річного програмного запиту додається українською та англійською мовами у вкладенні, як і форма концепції проекту. DG East Annual Program Statement 02 ENG    DG East Annual Program Statement 02_UA _

Зустріч перед поданням заявки: Проект проведе зустріч перед поданням заявок

  • 12 травня 2022 року в онлайн-режимі з 15:00 до 16:00 за київським часом
  • Зустріч дозволить зацікавленим заявникам задати питання стосовно APS і отримати вказівки щодо порядку заповнення концепції та всієї процедури отримання гранту. Зацікавлені заявники, які відповідають наведеним у Розділі ІІІ критеріям прийнятності та бажають взяти участь у зустрічі, повинні підтвердити свою присутність, надіславши ім’я учасника та назву організації на адресу [email protected] (у темі листа зазначити: APS участь у семінарі).


Останні публікації цього розділу:

Call for expressions of interest for IT services. Запрошення до вираження зацікавленості (IT-послуги)

Відкритий тендер із закупівлі комплексних логістичних послуг

Конкурс серед студентів ВНЗ для залучення до вивчення і розуміння правових механізмів

УКФ об’єднує зусилля з PEN America для підтримки митців у секторі візуального мистецтва

Програма «Promoting Social Cohesion in Ukraine» - конкурс на міні-гранти

Ґранти від Urban Space 100. Створюй своє місто сьогодні