Про регіональні конкурси у межах Національного конкурсу «Благодійна Україна-2022» – «Благодійність на захисті України»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
ABU

народний - 22
Про регіональні конкурси у межах Національного конкурсу «Благодійна Україна-2022» – «Благодійність на захисті України»

Асоціація благодійників України та оргкомітет Конкурсу оголошують про проведення регіональних конкурсів у межах Національного конкурсу «Благодійна Україна-2022» – «Благодійність на захисті України».

Ми довго думали над доцільністю проведення регіональних конкурсів у цьому році, але самі ж наші партнери, які невтомно працювали у доброчинній сфері протягом цього складного року, повні ентузіазму та готові долучитися ще й до організації регіональних  конкурсів у своїх областях.

Найближчим часом ми проведемо перемовини з нашими регіональними партнерами та оголосимо регіональні конкурси там, де наразі це безпечно та можливо.

Нагадуємо, щороку, в рамках національного конкурсу проходять і його регіональні етапи. Минулого року було оголошено 11 регіональних конкурсів, проте через повномасштабну війну їх довелося скасувати. Усі заявки, які будуть подані від учасників з областей, де проходить регіональний конкурс, окрім національного конкурсу, будуть розглянуті ще окремо і на регіональних рівнях. Відтак, переможців нагороджуватимуть двічі: на головній церемонії нагородження Національного конкурсу «Благодійна Україна» та окремо на церемоніях нагородження переможців в областях влітку 2023 року в тих областях, де пройдуть регіональні етапи.

У кожній з номінацій буде визначено по три лауреати, переможець – 1 місце у конкурсній номінації – регіонального конкурсу отримає малого бурштинового «Ангела добра» і диплом. Лауреати, які посядуть 2 та 3 місця отримають спеціальні дипломи.

Умови участі у конкурсі прості: заповнити заявку, обрати номінації в яких будете брати участь та надіслати на електронну адресу конкурсу: [email protected] до 30 квітня 2023 року (включно).

Усі деталі та список номінацій за лінком: https://blagoukraine.org/news/blago_ukraina_2022-1047.htmlУчасть у конкурсі БЕЗОПЛАТНА.

Чекаємо на Ваші заявки!


Останні публікації цього розділу:

Конкурсні торги на закупівлю ліків

Тендер: послуги з розробки веб-порталу для БО ММСП

Відбір на тренінгову програму для фасилітаторів/ок груп психологічного ресурсування

Тендер на закупівлю обладнання для харчоблоків навчальних закладів Хмельницької області

Тендерна пропозиція щодо постачання нестандартних непродовольчих товарів

Тендер на проведення семінарів із працевлаштування та кар’єрних консультацій