Представників та представниць громад Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей запрошують до участі у заході «Трансформація чи відбудова»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Halyna Seheda

0
Представників та представниць громад Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей запрошують до участі у заході «Трансформація чи відбудова»

Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» запрошує представників та представниць 16 громад Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей до участі у фінальному заході під назвою «Трансформація чи відбудова», що відбудеться в межах проєкту «Майстрами змін» 20 квітня у Львові.

Відбір заявок на участь триває до 10 квітня 2024 року.

Фінальний захід є результатом підсумків практичної роботи в межах проєкту «Майстри змін», який орієнтований на прикладні аспекти розвитку деокупованих громад, що почали процес відбудови. Основним орієнтиром є проєкти місцевого економічного розвитку, розвитку спроможності громад до відновлення та прикладного залучення громадськості до даного процесу.

В межах заходу своїми думками поділяться запрошені спікери та спікерки, а також відбудеться дискусія щодо ключових аспектів відновлення та презентація проєктів, розроблених для 16 громад-учасників проєкту «Майстри змін».

Для участі у заході потрібно заповнити анкету до 10 квітня 2024 року включно:  https://forms.gle/6pPpCwAp1h125jnf8

Результати відбору буде оголошено 11 квітня 2024 року. Деталі навчання організатори повідомлять відібраним учасникам та учасницям. Витрати, пов’язані з проїздом, проживанням та харчуванням покриваються організаторами.

*** До участі у заході запрошуються представники і представниці наступних громад: Калинівська, Чорнобаївська, Музиківська, Високопільська, Кочубеївська, Великоолександрівська, Борозенська (Херсонська область), Павлівська, Широківська, Новомиколаївська, Бердянська (Запорізька область), Галицинівська, Снігурівська, Прибужанівська, Баштанська, Вознесенська (Миколаївська область).

За додатковою інформацією звертайтеся: Галина Сегеда, +380977052366, [email protected]

Довідка:

Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» – організація, яка здійснює свою діяльність у різних регіонах України. Організація працює з 2007 року та має понад 16 років досвіду роботи з громадами, а портфоліо складають десятки розроблених стратегій та інвестиційних планів, реалізованих проектів, в тому числі за підтримки Європейського Союзу, проведених досліджень, організованих експертних заходів, підготовлених аналітичних матеріалів.

Захід відбуватиметься в межах проєкту «Майстри змін», що реалізовується за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)»


Останні публікації цього розділу:

Тендер на надання послуг з фасилітації стратегічних сесій

Тендер на закупівлю товарів для дитячих наборів (Канцтовари та товари для творчості, Індивідуальні товари для дітей, Техніка)

Запит на отримання цінової пропозиції на причепи для транспортування чотирьох собак

Триває конкурс на Social Impact Award Ukraine 2024 для стартапів з грантом 1500$

Міжнародна акселераційна програма для молодих соціальних підприємців

Спеціаліст/ка з управління та розвитку бізнесу в Україні (проведення вебнарів по даній тематиці)