Програма USAID “Мріємо та діємо” шукає експерта/ку для надання консультаційних послуг в межах програми “Гендер у моїй громаді” на базі молодіжних центрів

Зафіксувати у Google календарі!


unity41624
Програма USAID “Мріємо та діємо” шукає експерта/ку для надання консультаційних послуг в межах програми “Гендер у моїй громаді” на базі молодіжних центрів

Програма “Мріємо та діємо”, що реалізовується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується IREX запрошує кваліфікованих кандидатів/кандидаток подати свої заявки на Запит на подання Пропозицій (ЗНП) для надання комплексної послуги з адаптації навчальних матеріалів, проведення навчання (тренінг для тренерів) та менторський супровід у впровадженні програми “Гендер у моїй громаді” на базі молодіжних центрів (МЦ). 

Детальна інформація щодо Запиту на подання Пропозицій (ЗНП) – за посиланням.

УВАГА! КОНКУРС ПРОДОВЖЕНО ДО 24 ТРАВНЯ 2024 року (до 18:00)

У разі зацікавленості, будь ласка, надішліть свою заявку до 18:00 (за Київським часом) 24 травня 2024 року на [email protected] з темою листа «Пропозиція експерт_ка «Гендер у моїй громаді (МЦ)» 

***

Програма USAID “Мріємо та діємо” спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні. Програма сприяє молодіжним інноваціям і підприємництву, працевлаштуванню і розбудові кар’єри, посиленню участі молоді у прийнятті рішень у громадах та на національному рівні, а також підвищує потенціал української молоді бути рушійною силою толерантності та поваги до різноманітності.

Створюючи сприятливе середовище та відновлюючи доступ до формальної та неформальної освіти, програма підсилює можливості молоді реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни.

«Мріємо та діємо» творить зміни в Україні з молоддю для молоді. Залучає молодих українців та українок до розробки та реалізації проєктів та ініціатив, посилює спроможність різних інституцій надавати молоді якісні послуги, а також проводить дослідження, щоб на їх основі формувати молодіжну політику та рухатись до ефективних та стійких змін.

Сторінки програми в соцмережах: Facebook та Instagram


Останні публікації цього розділу:

Програма USAID АГРО підтримає розвиток центрів агроскаутингу

Конкурс на надання ілюстраційних\дизайнериських послуг. Call for illustration\design services

Tендер на залучення експерта/експертки для проведення фасилітації та експертного супроводу в процесі розробки комунікаційної стратегії ГО «Молодіжна Платформа»

Логістична підтримка зустрічі з оцінки організаційної спроможності (OCA)

Запит цінових пропозицій на закупівлю послуг з проведення інформаційних кампаній з питань протимінної діяльності

Запит на отримання цінової пропозиції на перевезення та митний супровід