Послуги дизайну, копірайтингу і діджитал-маркетингу для громадських організацій та бізнесу: не пропустіть можливість від Career Hub Pro

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Lena Pizniak

збір замовлень
Послуги дизайну, копірайтингу і діджитал-маркетингу для громадських організацій та бізнесу: не пропустіть можливість від Career Hub Pro

Експертна платформа Career Hub в межах програми «Мріємо та діємо» створює унікальну можливість для громадських ініціатив та компаній зробити замовлення послуги у випускників курсу Career Hub Pro: Фриланс. ГО та волонтерські ініціативи можуть замовити послуги з графічного дизайну, копірайтингу та digital-маркетингу безплатно, а представники бізнесу за донат фонду UAnimals від 500 грн на потреби тварин, що постраждали від війни.

Випускники Career Hub Pro: Фриланс – це молоді та креативні фрилансери, які швидко та якісно готові допомогти вам pro bono розробити яскравий банер для соцмереж, написати креативний текст чи налаштувати рекламну кампанію.

Для молодих фахівців – це можливість поповнити власне портфоліо, допомогти громадському сектору або відповідальному бізнесу, а також, можливо, стати вашим постійним постачальником у майбутньому.

Збір замовлень триває до 31 серпня! Виконання замовлень з 1 вересня до 19 вересня 2022 року.

Заповнюйте форму за посиланням.

Після обробки вашої заявки з вами зв’яжеться безпосередньо фрилансер чи фрилансерка, які будуть виконувати ваше замовлення. Всі деталі роботи ви погоджуєте між собою як замовник та виконавець.

Представники компаній можуть спрямувати свій донат після погодження і отримання послуги у погоджені терміни.

Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ», Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Networ.


Останні публікації цього розділу:

Відкритий тендер – закупівля "Генератор дизельний Daewoo DDAE 9000SSE-3 6,4 кВт" у кількості 1 шт

Закупівля будівельних робіт з ремонту даху

Надання послуг з діагностування рівня кібербезпеки для ТОВ «Нафтогаз Тепло» згідно NIST Cybersecurity Framework

Тендер на пошук виконавця для проведення аналізу щодо поводження з гноєм

Тендер на надання послуг логістичної підтримки для організації міжнародної навчальної поїздки до США

Надання послуг з діагностування рівня кібербезпеки для Державного агентства водних ресурсів України згідно NIST Cybersecurity Framework