Пошук експертів для фокус-групового дослідження в межах проєкту з розбудови «зелених» енергетичних спільнот «Civil Society Energy for Resilient Ukraine»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Add a short description here, копия
Пошук експертів для фокус-групового дослідження в межах проєкту з розбудови «зелених» енергетичних спільнот «Civil Society Energy for Resilient Ukraine»

ГО “Агенція сталого розвитку “Синергія” (м. Вінниця) у партнерстві з німецьким кооперативом WECHANGE eG (м. Берлін) запрошують експертів (-ок) у сфері відновлюваної енергетики до участі у фокус-груповому дослідженні для створення білої книги “Перспективи розвитку спільнот для “зеленого” енергетичного переходу в Україні” (робоча назва) в межах проєкту з розбудови «зелених» енергетичних спільнот «Civil Society Energy for Resilient Ukraine», що реалізується німецьким кооперативом WECHANGE eG у партнерстві з ГО «Агенція сталого розвитку «СИНЕРГІЯ» та фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини. Організаційна підтримка проведення фокус-групового дослідження забезпечується  фахівцями незалежного дослідницького центру ”СОЦІОІНФОРМ”.

Метою фокус-групового дослідження є визначення основних передумов, перешкод та можливостей створення енергетичних спільнот для стимулювання використанням ВДЕ в Україні з урахуванням фінансової, технічної, законодавчої, соціально-екологічної та інформаційної складової. 

Цільова аудиторія: енергоменеджери, “зелені” активісти в громаді, які готові реалізовувати проекти ВДЕ; фахівці департаменту енергетики муніципалітету та бізнес-компаній, які встановлюють та експлуатують ВДЕ, науковці, експерти, представники професійних громадських організацій, представники фінустанов, які підтримують ВДЕ (кредити), голови ОСББ.

Опис активностей. Для визначення можливостей, перешкод та потенційних переваг створення енергетичних спільнот в Україні, в межах проєкту заплановано проведення фокус-групового дослідження змішаного формату. Фінансові, технічні та законодавчі аспекти створення енергетичних спільнот розглядатимуться в межах проведення  3 експертних онлайн фокус-груп від 6-10 осіб (працівники служб енергоефективності муніципалітетів, представники професійних громадських організацій, представники бізнесу (інвестори), представники компаній, які можуть реалізовувати та обслуговувати проекти ВДЕ, науковці), в той час як соціально-екологічні та інформаційні аспекти буде розглянуто в межах проведення 2 оффлайн фокус-груп від 6-10 осіб (активісти територіальних громад, представники, громадські організації, ЗМІ). Питання щодо законодавчої бази, державної підтримки, потенційних моделей та очікуваних переваг в енергетичній безпеці та декарбонізації будуть адресовані 5 невеликим групам експертів у рамках модерованих фокус-груп. Фокус-групове дослідження стане частиною аналітичного документа, білої книги “Розвиток спільнот для енергетичного переходу в Україні” (робоча назва), який буде опубліковано у 2024 році. Робота над формуванням білої книги буде виконуватись у партнерстві з німецькими організаціями.   

Ідея та перспективи створення енергетичних спільнот, дорожня карта підтримки потенційних енергетичних спільнот, а також перші результати дослідження будуть обговорені в межах 2 публічних діалогів з представниками громадянського суспільства та місцевими громадами в Україні із залученням ЗМІ. Обговорення об’єднає не менше 30 осіб в офлайн-режимі в двох обласних центрах: у Вінниці та Львові. В межах зазначених заходів відбудеться презентація результатів 3 попередньо проведених онлайн експертних фокус-групових досліджень. Результати дослідження презентуватимуть українські та німецькі експерти.

Тривалість активностей: чевень 2023 ➡️ вересень 2023

Ми шукаємо талановитих та досвідчених спеціалістів у сфері відновлюваної енергетики для участі в якості респондентів фокус-групового дослідження та лекторів та/або наставників (менторів) для учасників кейс-чемпіонату “RE-ENERGIZE UKRAINE”.

Заповнюйте анкету тут до 05.06.2023

Детальніше про проєкт тут

Координатор проєкту: Вострякова Вікторія, e-mail: [email protected], тел.: +380677014731


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на консультанта_ку з питань громадянської освіти

Змінені умови проведення тендеру: Проведення ІІ-го етапу відновлення укриття в селі Центральне Миколаївської області

Конкурс на заміщення вільних позицій надавачів послуг із стенографічного запису

Тендер на послуги з організації проживання, харчування, відшкодування вартості проїзду та страхування учасників під час обмінного візиту

Закупівля медичного обладнання

Новий набір на курс "Навігатор майбутнього"?