Підрядник з організації міжнародної поїздки в межах проєкту «Розвиток бізнесу Північної Тернопільщини»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


TravelSpain
Підрядник з організації міжнародної поїздки в межах проєкту «Розвиток бізнесу Північної Тернопільщини»

Шукаємо підрядника з організації міжнародної поїздки в межах проєкту «Розвиток бізнесу Північної Тернопільщини».

Ознайомитися з технічним завданням можна за посиланням.

Пропозиції просимо надсилати на електронну адресу [email protected], зазначивши у темі листа «Підрядник з організації міжнародної поїздки в межах проєкту «Розвиток бізнесу Північної Тернопільщини».

Зразок пропозиції можна завантажити за посиланням.

Додаткові запитання надсилайте на електронну адресу – [email protected].

Термін подачі комерційних пропозицій 18 червня 2023 включно.

______

Проєкт «Розвиток бізнесу Північної Тернопільщини» реалізується громадською організацією Центр розвитку ініціатив “ІнСорс” у співпраці з Лановецькою міською радою в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини. Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства. Детальніше: www.eu4business.org.ua

Зміст публікації є виключною відповідальністю Центру розвитку ініціатив “ІнСорс” і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на постачання комп’ютерної та офісної техніки для потреб ГО «Проліска»

Запит цінових пропозицій на постачання обладнання для бригад швидкого реагування

Український фонд «Благополуччя дітей» запрошує компанії взяти участь у відборі надавача послуг із виготовлення сувенірної продукції

Закупівля послуг з розробки та виготовлення поліграфічних та роздаткових матеріалів для проєкту "Створення центру підтримки підприємництва"

Психолог(иня) громадської організації «Дівчата» для надання MHPSS підтримки населення, що постраждало від війни

Психолог(иня) для надання першої психологічної допомоги Громадської організації «Дівчата»