Оновлено умови грантового конкурсу USAID Проекту енергетичної безпеки

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Smailikova Anna

FB_gran1
Оновлено умови грантового конкурсу USAID Проекту енергетичної безпеки

ESP впроваджується Tetra Tech ES, Inc. (TetraTech). Від імені ESP Tetra Tech приймає проектні пропозиції від організацій (далі – «Заявник») щодо оцінки потреб у навичках та знаннях, необхідних в енергетичній галузі для кращої підготовки ринку праці та реагування на поступовий розвиток енергетичного сектора в Україні з урахуванням відновлюваних джерел енергії. Цей грант буде присуджено та реалізовано згідно з правилами USAID та Уряду США, що регулюють гранти за контрактами, а також внутрішньої політики управління грантами проекту ESP. USAID та ESP залишає за собою право фінансувати будь-яку або жодну з поданих заявок.

USAID Проект енергетичної безпеки (ESP) працює з Урядом України, приватним сектором та громадянським суспільством для підвищення енергетичної безпеки України, трансформації енергетичного сектору країни у сучасний, орієнтований на ринок та інтегрований з ЄС фактор зростання.

Справжня енергетична безпека вимагає, щоб якісні енергетичні послуги були доступними, надійними та безпечними для всіх українців.

Увага! У березні 2020 року додалося кілька уточнень до завдань, а саме ілюстративні види діяльності (приклади), визначено рівні пріоритетності завдань. Разом з цим, тепер заявники можуть запропонувати рішення для зменшення впливу COVID-19 на енергетичний сектор.

До конкурсу запрошуються:

  • Неурядові організації (НУО), зареєстровані та правочинні згідно з законодавством України (гранти у грошовій та негрошовій формі);
  • державні установи (гранти виключно у негрошовій формі).

Пріоритетні напрямки:

  • Надання допомоги Уряду України для забезпечення усіх громадян доступною, надійною, сталою та безпечною енергією;
  • Підтримка Уряду України в інтеграції до європейських енергетичних ринків шляхом допомоги ключовим державним органам та регулятору у виконанні вимог енергетичного законодавства ЄС, включаючи Третій енергетичний пакет;
  • Зміцнення енергетичної безпеки України завдяки реформуванню конкурентних ринків шляхом відокремлення функцій передачі та розподілу від генерації, а також виробництва і постачання в секторах природного газу та електричної енергії;
  • Створення конкурентних ринків електричної енергії, природного газу та теплової енергії;
  • Збільшення постачання енергії в Україні шляхом сприяння інвестиціям у сектор енергетики завдяки активній участі приватного капіталу та збільшення виробництва відновлюваної енергії.

Приклад грантової діяльності: грант може надаватись неприбутковим організаціям, які проводять навчання для вразливих груп населення, жінок, ветеранів АТО та молоді для удосконалення навичок з встановлення та/або обслуговування обладнання, що використовується у секторі відновлюваної енергетики. В рамках грантів може забезпечуватись підтримка заходів щодо перевірки концепцій для технологій відновлюваної енергії або прискорення придбання засобів, які можуть сприяти широкомасштабному використанню відновлюваної енергії.

Закупівля та/або монтаж сонячних панелей, фінансування будівельної діяльності не дозволяється в рамках Грантової програми Проекту.

Як подати заявку?

Подача заявок відбувається у два етапи.
На першому етапі заявники подають короткий концептуальний документ (заявку в стислому вигляді) українською або англійською мовами. Грантодавець визначає чи відповідає концептуальний документ цілям ESP.
Якщо концепція заявника отримає позитивну оцінку, в цьому випадку організацію буде запрошено до участі в другому етапі – подання розгорнутої заявки на грантове фінансування.

Кінцевий термін подачі заявок:

30 червня 2020 року. Грантові заявки оцінюються по мірі надходження.

Суми грантів: від 10 000 до 300 000 доларів США у гривневому еквіваленті. ESP залишає за собою право фінансувати запропоновані проекти повністю або частково.

Строк дії грантового проекту: тривалість запропонованого проекту не повинна перевищувати 24 (двадцять чотири) місяці.

Види грантів:

  • FAA – Контракти на фіксовану суму: кошти, які видано на основі визначених «етапів» або результатів роботи;
  • Спрощений або стандартний грант: грант з відшкодуванням витрат;
  • Негрошовий грант: закупівля та постачання матеріалів/обладнання та/або послуг.

Може застосовуватися також гібрид двох грантів, при цьому найпоширеніший гібрид – контракт на фіксовану суму з часткою в негрошовій формі.

Отримати більш детальну інформацію можна за посиланням.

Також ви можете надіслати запит на електронну адресу [email protected].


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на отримання цільової благодійної допомоги (міні-грантів) «Підтримка ініціатив спільнот в Україні / Survivor and community-led crisis response (SCLR) in Ukraine»

Проєктний менеджер/-ка з провадження курикулуму старшої профільної школи до savED

Запит на надання цінових пропозицій на постачання професійного обладнання для харчової промисловості

Закупівля програмного забезпечення комп’ютерної діагностики для інтерпретації рентгенівських знімків грудної клітки

Тендер на закупівлю офісних контейнерів

Східний Варіант оголошує набір на Школу журналістики рішень для медійників з прифронтових територій