Реєстрація


Відбір на 2017 Neighbourhood Civil Society Fellowships

Зафіксувати у Google календарі!


Конкурс
Відбір на 2017 Neighbourhood Civil Society Fellowships

Оголошується відбір на стипендію 2017 Neighbourhood Civil Society Fellowships з метою підтримки молодих лідерів громадського сектору країн Східного партнерства.

Опис

Європейський Союз має намір підтримувати громадянське суспільство в країнах Східного партнерства. Адже одним з основних зобов’язань ЄС відповідно до розробленого документу щодо досягнення 20 ключових результатів до 2020 року є розвиток лідерських навичок майбутніх лідерів громадянського суспільства (’20 Deliverables for 2020. Focusing on key priorities and tangible results’). Очікується, що така інвестиція в “лідерський потенціал” принесе високі результати, маючи на увазі розвиток громадського сектору, а отже, здатності брати участь в конструктивній політиці та суспільному діалозі в країнах Східного партнерства. Така підтримка є інвестицією в молодих громадських активістів з регіону Східного партнерства, що виявляють інтерес та відіграють роль у розвитку суспільства.   

The Eastern Partnership Civil Society Fellowships є невід’ємною частиною підтримки Європейським Союзом громадянського суспільства Східного партнерства.

Цілі стипендіальної програми

Програма стипендії націлена на виявлення амбітної та прогресивної молоді з високим потенціалом з регіону Східного партнерства та розвиток їхніх лідерських навичок.

Критерії відбору

а) Для заявників:

Активісти громадського сектору та молоді спеціалісти з країн Східного партнерства, що є представниками громадських організацій таких країн (лист підтвердження вимагається) або має значний волонтерський досвід, або велике прагнення вирішувати питання своїх громад.       

Заявники повинні відповідати таким критеріям:

 • бути громадянином або мешканцем однієї з країн Східного партнерства (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна);
 • бути віком від 18 до 35 років;
 • мати досвід роботи в громадському секторі або грати провідну роль в житті своєї громади тим чи іншим чином;       
 • відстоювати цінності прав людини;
 • володіти мовою, відповідно до обраної країни;
 • бути першочергово відповідальним за підготовку та управлінням обраною діяльністю.

б) Про діяльність:

Стипендіальна програма забезпечить підтримкою в таких сферах як:

 • Збір фактичних даних: підтримка стипендіатів для збору та аналізу даних з питань надання державних послуг на місцевому та національному рівнях.
 • Залучення до формування політичних процесів: можливість отримання стипендіатами досвіду у вирішенні політичних питань, розробка політичних документів / рекомендацій та організації адвокаційних кампаній; допомога в отриманні доступу до державних каналів, щоб краще розуміти свої ідеї.
 • Розвиток компетенцій: підтримка наставництва та методів роботи для нарощування потенціалу членів їхніх та суміжних організацій.
 • Залучення до моніторингу діяльності державного управління: підтримка стипендіатів у розробці заходів моніторингу.
 • Покращення саморегуляції громадського сектору: підтримка стипендіатів у вдосконаленні механізмів підзвітності їхніх організацій та поліпшення спрямування діяльності відповідно до потреб громадян.
 • Співпраця в громадському секторі: надання можливості стипендіатам організувати заходи, що об’єднують різні громадські організації, що є суміжними за своєю діяльністю.
 • Інновації для розвитку: використання та розробка інформаційно-комунікаційних рішень для eTransparency та eParticipation задля покращення діалогу та партнерства між громадським сектором та урядом.

в) Фінансування:

Середня сума гранту не перевищує 5000 євро.

Ця сума покриває:

 • заходи, зазначені у заявці, поданої заявником;
 • витрати на проїзд та проживання за межами або в межах приймаючої країни;
 • комісійні за послуги хостингу, якщо необхідно.

ПРИМІТКА: Що стосується пропозицій щодо навчання та пересування, приймаюча сторона надасть візову підтримку. Але заявники покривають консульські збори з одержаних грантів.

Орієнтовна кількість наборів на стипендію

Передбачаються щорічні набори на участь протягом 2017-2020 рр., де під час кожного відбиратимуться близько 20 осіб.

Розклад подачі заявок

Перший набір стипендіатів стартує 15 серпня 2017 року з дедлайном подачі заявок в електронному форматі 25 вересня 2017 року. Тому всю інформацію щодо подачі заявки можна буде знайти на сайті.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на проведення тренінгу та консультацій на тему «Стратегічне планування громадської організації»

Громадська організація "Злагода" оголошує тендер на проведення тренінгу та консультацій зі стратегічного планування

Набір до Молодіжної Антикорупційної школи

Відкритий конкурс на закупівлю канцелярських товарів у 2018 році

УГСПЛ запрошує компанії до участі у тендері на послуги дизайну та верстки у 2018 році

УГСПЛ запрошує компанії до участі у тендері на постачання IT обладнання у 2018 році