Відбір на 2017 Neighbourhood Civil Society Fellowships

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Конкурс
Відбір на 2017 Neighbourhood Civil Society Fellowships

Оголошується відбір на стипендію 2017 Neighbourhood Civil Society Fellowships з метою підтримки молодих лідерів громадського сектору країн Східного партнерства.

Опис

Європейський Союз має намір підтримувати громадянське суспільство в країнах Східного партнерства. Адже одним з основних зобов’язань ЄС відповідно до розробленого документу щодо досягнення 20 ключових результатів до 2020 року є розвиток лідерських навичок майбутніх лідерів громадянського суспільства (’20 Deliverables for 2020. Focusing on key priorities and tangible results’). Очікується, що така інвестиція в “лідерський потенціал” принесе високі результати, маючи на увазі розвиток громадського сектору, а отже, здатності брати участь в конструктивній політиці та суспільному діалозі в країнах Східного партнерства. Така підтримка є інвестицією в молодих громадських активістів з регіону Східного партнерства, що виявляють інтерес та відіграють роль у розвитку суспільства.   

The Eastern Partnership Civil Society Fellowships є невід’ємною частиною підтримки Європейським Союзом громадянського суспільства Східного партнерства.

Цілі стипендіальної програми

Програма стипендії націлена на виявлення амбітної та прогресивної молоді з високим потенціалом з регіону Східного партнерства та розвиток їхніх лідерських навичок.

Критерії відбору

а) Для заявників:

Активісти громадського сектору та молоді спеціалісти з країн Східного партнерства, що є представниками громадських організацій таких країн (лист підтвердження вимагається) або має значний волонтерський досвід, або велике прагнення вирішувати питання своїх громад.       

Заявники повинні відповідати таким критеріям:

  • бути громадянином або мешканцем однієї з країн Східного партнерства (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна);
  • бути віком від 18 до 35 років;
  • мати досвід роботи в громадському секторі або грати провідну роль в житті своєї громади тим чи іншим чином;       
  • відстоювати цінності прав людини;
  • володіти мовою, відповідно до обраної країни;
  • бути першочергово відповідальним за підготовку та управлінням обраною діяльністю.

б) Про діяльність:

Стипендіальна програма забезпечить підтримкою в таких сферах як:

  • Збір фактичних даних: підтримка стипендіатів для збору та аналізу даних з питань надання державних послуг на місцевому та національному рівнях.
  • Залучення до формування політичних процесів: можливість отримання стипендіатами досвіду у вирішенні політичних питань, розробка політичних документів / рекомендацій та організації адвокаційних кампаній; допомога в отриманні доступу до державних каналів, щоб краще розуміти свої ідеї.
  • Розвиток компетенцій: підтримка наставництва та методів роботи для нарощування потенціалу членів їхніх та суміжних організацій.
  • Залучення до моніторингу діяльності державного управління: підтримка стипендіатів у розробці заходів моніторингу.
  • Покращення саморегуляції громадського сектору: підтримка стипендіатів у вдосконаленні механізмів підзвітності їхніх організацій та поліпшення спрямування діяльності відповідно до потреб громадян.
  • Співпраця в громадському секторі: надання можливості стипендіатам організувати заходи, що об’єднують різні громадські організації, що є суміжними за своєю діяльністю.
  • Інновації для розвитку: використання та розробка інформаційно-комунікаційних рішень для eTransparency та eParticipation задля покращення діалогу та партнерства між громадським сектором та урядом.

в) Фінансування:

Середня сума гранту не перевищує 5000 євро.

Ця сума покриває:

  • заходи, зазначені у заявці, поданої заявником;
  • витрати на проїзд та проживання за межами або в межах приймаючої країни;
  • комісійні за послуги хостингу, якщо необхідно.

ПРИМІТКА: Що стосується пропозицій щодо навчання та пересування, приймаюча сторона надасть візову підтримку. Але заявники покривають консульські збори з одержаних грантів.

Орієнтовна кількість наборів на стипендію

Передбачаються щорічні набори на участь протягом 2017-2020 рр., де під час кожного відбиратимуться близько 20 осіб.

Розклад подачі заявок

Перший набір стипендіатів стартує 15 серпня 2017 року з дедлайном подачі заявок в електронному форматі 25 вересня 2017 року. Тому всю інформацію щодо подачі заявки можна буде знайти на сайті.


Останні публікації цього розділу:

Онлайн-курси, навчальний візит до Швеції та конкурс грантів - Старт проєкту CAFU

Відбір організації для збору даних щодо впровадження нових/недостатньо поширених лікарських засобів та медичних виробів з профілактики ВГС серед ЛВІН

Конкурс на послуги перевезення вантажів автомобільним транспортом (Дніпропетровська, Запорізька обл)

Послуги Digital Assessment Implementer (Eurasia Foundation)

Тендер на закупівлю комп’ютерного обладнання

Тендер на закупівлю меблевих виробів