Оголошення тендеру на закупівлю підйомників в рамках проєкту «Комплексне дослідження «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг пілотних громад Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


whatsapp-image-2023-01-31-at-16.54.21-2-678x381
Оголошення тендеру на закупівлю підйомників в рамках проєкту «Комплексне дослідження «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг пілотних громад Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Замовник – ГО «Фундація «Простір» в рамках грантового проекту «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», що реалізується за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», оголошує відкритий тендер на закупівлю 7 Універсальних сходових підйомників на гусеничному ході для маломобільних груп населення (більш детальний опис та характеристики в ТЗ) для відібраних обʼєктів муніципальних послуг у громадах Львівської, Закарпатської, Полтавської, Рівненської, Волинської, Житомирської, Полтавської та Одеської областей.

Дата оголошення про тендер: 27  липня 2023 р.

Термін подання тендерних пропозицій: 11 серпня  2023 р. до 12:00

Строк надання послуг: до 31 березня 2024 року всі роботи, пов’язані з доставкою  та встановленням  підйомників (включаючи інструктаж щодо експлуатації обладнання) повинні бути завершені, відповідно Договору закупівлі та постачання обладнання (який буде заключений з переможцем протягом 15 днів з дати затвердження результатів тендеру). 

У вартість послуги повинно бути включено все, зазначене вище в основних технічних  вимогах. 

Вимоги до постачальника обладнання – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: постачальники, що мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для надання послуг, та погоджуються з умовами тендеру.

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документів, що підтверджують державну реєстрацію та податковий статус.
 2. Лист зацікавлення (форма довільна). 
 3. Підписаний розрахунок ціни послуг.
 4. Зразок договору надання послуг.
 5. Підтвердження наявного досвіду (договори з надання аналогічних послуг/ рекомендаційні листи тощо).

Істотні вимоги до участі у тендері:

 1. Відповідність учасника технічним умовам постачання обладнання (ТЗ додається);
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;
 3. Якість опису закупівлі та постачання обладнання та відповідність очікуванням організатора;
 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови закупівлі та постачання обладнання.

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою [email protected]  до 11 серпня 2023 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності)  до 11 серпня 2023 року до 12:00 електронна версія документів має бути надіслана на пошту [email protected] з темою листа «Угода № G-HOVERLA-026 – відкритий тендер на закупівлю 7 Універсальних сходових підйомників на гусеничному ході.

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 12:00, 11 серпня 2023 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. 

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.  Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 11 вересня 2023  року.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Учасник повинен закласти в тендерну пропозицію витрати, пов’язані з постачанням в кожний обласний центр вищезазначених областей по одному технічному пристрою (універсальному підйомніку) та ці витрати включити у вартість послуги закупівлі та постачання.

Оцінка та порівняння пропозицій

Для оцінки пропозицій використовуватиметься складна оцінка, що окрім ціни буде брати до уваги наявність та тривалість підтвердженого попереднього досвіду виконання подібних робіт, якість та складність наданих прикладів попередньо розроблених продуктів.

Максимальна кількість балів, яку може отримати пропозиція складає 100 балів. У разі, якщо пропозиція не набере мінімальну кількість балів за параметрами технічної оцінки без оцінки фінансової пропозиції (мінімально 40 балів), в такому випадку її фінансова пропозиція оцінюватися не буде (фінансовій пропозиції буде присвоєно 0 балів). 

 Складова оцінки

Вага

Максимальна кількість балів, які можна отримати

Підтверджений досвід виконання подібних контрактів на постачання обладнання:

1-2 роки: 10 балів

3- і більше років років: 20 балів 

до 1 року: 0 балів

20%

20

Деталізація опису розрахунку постачання обладнання

Розрахунок є детальним і відповідає наданому технічному завданню (20 балів)

Розрахунок є недеталізованим і частково відповідає технічному завданню (10 балів)

Розрахунок не відповідає технічному завданню (0 балів)

20%

20

Усі фінансові пропозиції отримають кількість балів, обернено пропорційну їх ціні. Тобто, найдешевша пропозиція отримає максимальну кількість балів, а інші пропозиції отримають кількість балів по відношенню до їх вартості до найдешевшої пропозиції з урахуванням умов:

 • вказана ціна має бути фінальною та включати в себе всі витрати з транспортування, встановлення та проведення інструктажів в конкретному місці розташування обладнання;
 • погодження можливої відстрочки оплати або розбивки на платежі (аванс не більше 50%);
 • обов’язковий інструктаж/навчання використанню обладнання на місці його розташування. 

60%

60

Total

100%

100

Переможцем буде та пропозиція, яка набере найбільшу кількість балів. Договір буде заключено із учасником, який подав переможну пропозицію. 

Керівник ГО «Фундація «Простір» 

Кудрявцев С. О.

Виконавець:  +38 050 848 77 92,  Яна Чанкотадзе

G26_2.1._Тендерна документація щодо закупівлі підйомників

G26_ТЗ_Додаток_1 та 2 _закупівля підйомників


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю послуг з оренди легкових автомобілів з водіями

Продовження конкурсу грантів для громадських організацій Закарпатської та Івано–Франківської області

Тендер: постачання супутникових телефонів для забезпечення телекомунікаційного зв’язку в зоні бойових дій та умовах блекауту

Програма USAID АГРО підтримає розвиток центрів агроскаутингу

Конкурс на надання ілюстраційних\дизайнериських послуг. Call for illustration\design services

Tендер на залучення експерта/експертки для проведення фасилітації та експертного супроводу в процесі розробки комунікаційної стратегії ГО «Молодіжна Платформа»