Оголошення про проведення відкритого тендеру на вибір виконавця ремонтно-будівельних робіт за проєктом “Облаштування трьох кімнат дружніх до дитини за методикою «зелених кімнат» у Кремінському, Сєвєродонецькому та Лисичанському відділах поліції ВП ГУНП в Луганській області”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
guzenkonatalya

ГО «Кремінський центр регіонального розвитку «Наша громада» в рамках грантового проекту «№4093, «Ефективне врядування і залучення громадян задля досягнення правосуддя, безпеки, захисту довкілля та соціальної єдності у східній Україні»», що реалізується  ПРООН, оголошує відкритий тендер на вибір підрядної організації для виконання ремонтно-будівельних робіт.

Дата оголошення про тендер:  15.04.2020 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 20:00 30.04.20.

Предметом тендеру є ремонтно-будівельні роботи (див. Дефектні Акти)

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: підрядні будівельні організації, що мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для надання послуг, що можуть виконати роботи у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали которисної документації  з печаткою та підписом.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: пл. Красна, 20 м. Кремінна Луганської області, або за запитом на електронну адресу [email protected]

 Конкурсна пропозиція Підрядника складається з таких документів: 

Документ 1. Проформа Цінової пропозиції;

Документ 2. Цінова пропозиція або кошторисна документація  ( з мокрою печаткою та підписом – повний пакет з  розрахунками) 

Документ 3. Інформація щодо досвіду роботи та кваліфікації (відповідно до пункту 3 (b) цих Інструкцій учасникам Конкурсу);

Документ 4. Завірена печаткою підрядника копія ліцензії на виконання відповідних ремонтно-будівельних робіт (відповідно до пункту 3 (а) цих Інструкцій учасникам Конкурсу);

Документ 5. Інформація про наявність фінансових ресурсів, (відповідно до пункту 3 (са) цих Інструкцій учасникам Конкурсу);

Документ 6. Оригінал Рахунка-фактури

Документ 7. Зразок договору підрядних робіт

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

  1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
  2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення
  3. Якість опису послуг та відповідність очікуванням організатора
  4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання послуг
  5. Статус неплатника ПДВ
  1. Термін виконання робіт 30 діб з дати отримання передплати

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді на ел. адресу [email protected] до 12:00 29.04.2020 р. 

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, протягом 60 діб.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у відсканованому (електронному вигляді, у форматі PDF) надіслані учасником організатору тендеру до 20:00 29.04.2020 року на електронну адресу [email protected] із зазначенням у темі ел. листа “Відкритий тендер: закупівля ПРООН/Наща громада м. Кремінна» та в паперовому вигляді з мокрими печатками та підписом (пл. Красна,20, офіс Агенції)

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 20:00 години 30.04.2020 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні, але не пізніше 08.05.2020 р.

Результати тендеру будуть повідомлені учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою (обов’язково у документації зазначити тел. та ел.адресу!) протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контактна особа: Загоруй Світлана телефон 050-983-31-32

 


Останні публікації цього розділу:

Молодь запрошують на міжнародний обмін із розробки настільної екогри

ОПОРА оголошує тендер на оренду приміщення

Конкурс на закупівлю меблів та побутової техніки для переміщених Молодіжних рад Луганської області

Закупівля з надання кваліфікованої реабілітаційної допомоги дітям та їх сім’ям, які отримали поранення внаслідок військових дій

Закупівля з організації та проведення групових форматів психологічно-рекреаційної роботи для дітей (табору психологічної підтримки)

Відкритий тендер із закупівлі Пластикових контейнерів для роздільного сортування твердих побутових відходів, об’ємом 70 л. №2