Оголошення про проведення конкурсу (запиту цінових пропозицій) із закупівлі послуг тренера з цифрових технологій для розвитку бізнесу та можливості електронної комерції у рамках мініакселератора

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


тренінг цифрова грамотність
Оголошення про проведення конкурсу (запиту цінових пропозицій) із закупівлі послуг тренера з цифрових технологій для розвитку бізнесу та можливості електронної комерції у рамках мініакселератора

Шукаємо тренера з цифрових технологій для розвитку бізнесу та можливості електронної комерції у рамках мініакселератора

Громадська організація “Білозерський центр регіонального розвитку” оголошує конкурсний відбір тренера/-ки для проведення офлайн-тренінгу для 20 учасниць Мініакселератора на тему: Цифрові технології для розвитку бізнесу та можливості електронної комерції.

Мініакселератор сприятиме розвитку підприємництва та самозайнятості жінок з деокупованих територій, розширить спектр пошуку та знаходження можливостей для основного або додаткового заробітку, познайомить з ключовими етапами ведення підприємницької діяльності, змотивує учасниць на перші кроки для розвитку або відновлення власної справи. 

Тривалість тренінгу: 8 годин.

Формат проведення: офлайн м. Миколаїв

Тематика та орієнтовний графік проведення тренінгу: Цифрові технології для розвитку бізнесу та можливості електронної комерції – липень 2024 року

Мета тренінгу: надати учасницям необхідні знання та розвинути практичні навички з використання цифрових технологій для розвитку їхніх бізнесів та використання можливостей електронної комерції; розширити уявлення дівчат про сучасні цифрові інструменти, які допоможуть їм просувати свої продукти та послуги в онлайн-середовищі, залучати нових клієнтів та розширювати свій бізнес; ознайомити учасниць з основами електронної комерції, (наприклад: створення та управління онлайн-магазинами).

Загальна кількість оплачуваних годин роботи тренера/тренерки: 8 годин.

Максимальна вартість наданих послуг тренером/тренеркою становить: 8000,00 (вісім тисяч гривень), з урахуванням всі податків і зборів, за наявності таких у постачальника послуг.

Вимоги до виконавців: Шукаємо фахівців, які мають досвід проведення тренінгів щодо заявлених тем; досвід підприємницької діяльності.

Один тренер/-ка може подати комерційну пропозицію як на один тренінг, так і на декілька.

Для участі в тендері потрібно подати пакет документів:

  • Резюме, з посиланням на сторінку в соціальних мережах
  • Витяг, виписку з ЄДРПОУ
  • Витяг з реєстру платників єдиного податку
  • Цінова пропозиція
  • Орієнтовний план тренінгу

Для участі у закупівлі постачальник має надіслати Громадській організації “Білозерський центр регіонального розвитку” до 21 червня 2024 р. вищезазначені документи на ел. пошту [email protected] з копією на пошту [email protected] з темою листа “Тендер – тренінг з цифрових технологій для розвитку бізнесу та можливості електронної комерції у рамках Мініакселератора”.

Результати відбору будуть повідомлені учасникам тендера не пізніше 1 липня 2024р.

Контактна особа: Оксенюк Катерина, тел. 0950874860


Останні публікації цього розділу:

Конкурс: послуги створення і реалізації комунікаційної кампанії для посилення спроможності ОМС до впровадження стратегічних планів

Відбір постачальника на вантажні перевезення по Київському, Чернігівському, Харківському регіонах

100 грантів на навчання в Українській ІТ-Сотні

Выдбір на тренінги з цифрових навичок для учителів Чернігівської та Житомирської областей

Конкурс на консультанта_ку з питань громадянської освіти

Змінені умови проведення тендеру: Проведення ІІ-го етапу відновлення укриття в селі Центральне Миколаївської області