Написання проектів. Інструменти швидкого реагування – 3-й набір, червень 2022 – практикум від CEASC

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Mykola Smolinskyy

photo_2022-05-03_15-36-22
Написання проектів. Інструменти швидкого реагування – 3-й набір, червень 2022 – практикум від CEASC

Останні 2 місяці  команда CEASC  отримує запити стосовно можливості пройти навчання з підготовки проєктних заявок до грантових інструментів чи з актуалізації таких знань.

Разом з тим, кожного тижня з’являються 3-5 конкурсів від Донорів в філософії\підході швидкого реагування як для громадських організацій, так і для малого та середнього бізнесу.

Протягом  останніх 3-х місяців  команда  CEASC  підготувала 7 проектів та було подано 7 проектних заявок. З них 5-ть підтримані, 3 проекти станом на сьогодні реалізовано та фіналізовано2 знаходяться на етапі реалізації та ще 2 очікують оцінки донорів.

Ми з радістю поділимось нашим практичним досвідом роботи з інструментами швидкого реагування, успішними підходами щодо фандрейзингу та досвідом модифікації стратегій стійкого розвитку організацій в умовах, в яких ми з Вами працюємо останні три місяці.

Особливістю даного практикуму є робота виключно з практичними кейсами проєктів, що реалізовані або реалізуються останні 3 місяці – максимум прикладів, лайфхаків та практичних вирішень.

Реєстрація учасників: тут.

Детальніший анонс:  тут.  


Останні публікації цього розділу:

Курс "Що треба знати про себе та Світ навколо: способи взаємодії"

ТоТ "Формуємо тренерський резерв"

Аналіз національних рекомендацій на відповідність рекомендаціям ВООЗ у країнах СЄЦА

Конкурс на надання послуг зі створення двох муралів в смт. Дубове та смт. Ясіня, Рахівський район, Закарпатської області

Відкритий тендер із закупівлі послуг пакування та відвантаження товару

Грант на підтримку дата-розслідувань подій на війні в Україні