Надання консультаційних послуг тренерів із ґендерної рівності і соціальної інклюзії (gender equality and social inclusion – GESI)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
dia3dzed

тренінг Стара Вижва
Надання консультаційних послуг тренерів із ґендерної рівності і соціальної інклюзії (gender equality and social inclusion – GESI)

ЗАПИТ на ПРОПОЗИЦІЇ (ЗП)

До уваги всіх зацікавлених

Шановні пані та панове! 

 Програма “Український фонд швидкого реагування”, яка втілюється Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за фінансової підтримки Державного департаменту США, оголошує конкурс на  надання консультаційних послуг тренерів із ґендерної рівності і соціальної інклюзії (gender equality and social inclusion – GESI) для партнерських громадських організацій Фонду.  

 Програма ”Український фонд швидкого реагування” була створена з метою задоволення критичних потреб та підвищення стійкості українського уряду, громадянського суспільства та цивільного населення на тлі повномасштабного вторгнення російської федерації. До основних цілей програми входять: поширення засобів пом’якшення наслідків бойових дій для цивільного населення і громадянського суспільства; координація і планування зусиль уряду, ГО і зовнішніх партнерів у реагуванні на виклики війни; гарантування захищеної комунікації між ключовими стейкхолдерами; розповсюдження інформації, що стосується конфлікту, серед населення. 

 Програма Фонду реалізується з 17 березня 2022 року завдяки фінансовій підтримці Державного департаменту США. 

 Зацікавленим сторонам необхідно підготувати свою цінову пропозицію, заповнивши Додаток 2 (у т.ч. таблицю 1). Детальний опис послуг наведено у Додатку 1. Пропозиція повинна бути написана українською мовою, містити реквізити заявника, а ціни мають включати в себе необхідні податки та збори та залишатися в силі не менше 60 діб після завершення дати подання запиту на пропозиції.  

 У випадку вашої зацікавленості просимо надсилати ваші комерційні пропозиції до 18:00 год. 9 жовтня 2022 р. на електронну адресу [email protected]  з темою листа “Тренер/ка GESI”

 Заявник несе відповідальність за вчасність подання та достовірність поданих комерційних пропозицій.  

Надсилаючи пропозиції електронною поштою, переконайтеся, що вони підписані, відправляються у форматі *.pdf чи *word. Копії документів, що додаються до пропозиції повинні бути у форматі .pdf чи *word і не містити вірусів чи пошкоджень. 

Запропоновані послуги будуть розглядатися і оцінюватися відповідно до повноти пропозиції та її відповідності до вимог (Додаток 1). Вибір постачальника залежатиме від того, чия пропозиція відповідає вимогам та критеріям оцінки та є найбільш економічно вигідною. На підставі чого буде укладено договір. 

 Звертаємо увагу на те, що IREX не несе відповідальності за будь-які витрати, пов’язані з підготовкою та подачею постачальником пропозиції, незалежно від результату або способу проведення процесу відбору. 

 Замовник вимагає від учасників уникати конфліктів інтересів. У випадку участі в тендері учасників, які є пов’язаними особами, тендерні пропозиції таких учасників буде відхилено.  

Дякуємо за увагу! Чекаємо на ваші пропозиції.  

З повагою 

Команда програми “Український фонд швидкого реагування” 

Додаток 1

Перелік вимог до Запиту на пропозиції

 

Зміст вимог

Консультант/ка  працюватиме з командою програми над розробленням навчальної програми і проведення тренінгу з інтеграції принципів ґендерної рівності і соціальної інклюзії в проєктну діяльність. Цільова аудиторія – партнерські громадські організації програми “Український фонд швидкого реагування”, які реалізовують проєкти, спрямовані на адресування нагальних  кризових потреб українського цивільного населення, громадянського суспільства та уряду, а також на зміцнення їхньої стійкості зараз і після завершення бойових дій.

 

Теми, які будуть розкриватися у рамках тренінгу: 

 

 • Ідентичність
 • Різноманіття та толерантність
 • Урахування принципів ґендерної рівності і соціальної інклюзії під час планування, реалізації, моніторингу й оцінювання проєктних ініціатив
 • Використання ґендерно чутливої і соціально інклюзивної мови
 • Культивування внутрішньоорганізаційної культури толерантності і поваги до різноманітності 

 

Етапи залучення майбутніх консультантів/тренерів:

 • Підготовка до проведення онлайн навчання, розробка програми і роздаткових матеріалів – перша половина жовтня 2022 року;
 • Проведення онлайн-тренінгів для представників громадських організацій у другій половині жовтня 2022 року; 
 • Консультування громадських організацій з інтеграції підходів у проєктну діяльність – перша половина листопада 2022 року;
 • Звітування за підсумками проведення онлайн-навчання і консультаційних сесій – друга половина листопада 2022 року. 

 

Вимоги до кандидатів:

 • мінімум 3 роки тренерського досвіду в громадському секторі;
 • мінімум 3 роки досвіду роботи з темами ґендерної рівності, інклюзії, соціальної згуртованості; 
 • досвід із надання консультаційного супроводу з інтеграції підходів ґендерної рівності і соціальної інклюзії у проєкту діяльність буде додатковою перевагою; 
 • обізнаність із сучасними трендами в неформальній освіті та інструментами онлайн-навчання;
 • відповідальність та вміння дотримуватися поставлених дедлайнів;
 • гнучкість та адаптивність в роботі;
 • готовність приступити до роботи в найкоротші терміни;
 • знання англійської мови і здатність підготовки звітів англійською мовою буде перевагою.

Перелік та опис очікуваних результатів

 • Участь у робочих зустрічах з IREX для ознайомлення з цілями навчання, вимогами до його проведення та звітування за підсумками
 • Ознайомлення з проєктною документацією партнерських громадських організацій Фонду
 • Розробка програми онлайн-тренінгів, роздаткових матеріалів, вхідного та вихідного опитування
 • Проведення тренінгів з інтеграції принципів ґендерної рівності і соціальної інклюзії (GESI) в проєктну діяльність
 • Надання консультаційної підтримки учасникам тренінгів у реалізації GESI принципів у власних проєктах
 • Підготовка звітної документації згідно з формою, яку надасть IREX.

Валюта пропозиції

Валютою тендерної пропозиції є долар США. Сума виплат у гривні за контрактом буде обраховуватися відповідно до офіційного курсу гривні до долара США, встановленого Національним банком України на дату  підписання кожного Акта прийому-передачі. Пропозиція та фінальна ціна не повинна містити у собі ПДВ.

Звільнення від ПДВ

Послуги, роботи мають надаватись  без ПДВ.

БУДЬ ЛАСКА, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: Претенденти повинні заявити у своїй пропозиції, що вони розуміють, що IREX звільнений від сплати ПДВ і що це звільнення буде застосовано до всіх рахунків-фактур. Відсутність заяви претендентів про намір визнати звільнення від ПДВ може бути підставою для виключення з розгляду відповідно до цього Запиту пропозицій. Чинне законодавство безперешкодно дозволяє отримати таке звільнення від ПДВ для договорів.

Строк дії пропозиції

60 днів      

У виняткових випадках IREX може звернутися з проханням до автора пропозиції подовжити строк дії пропозиції. У цьому випадку сторони повинні підтвердити згоду у письмовій формі.

Неповні пропозиції

Не допускаються

Умови оплати

Із постачальником, обраним у результаті цього конкурсу, буде укладено договір із граничною вартістю послуг, які будуть надані за весь період. Тип договору буде залежати від статусу юридичної чи фізичної особи виконавця.

Оплата за надані постачальником послуги/види робіт буде здійсненою у гривні (без ПДВ).

Деталі щодо розміру, термінів та інших умов оплати послуг Виконавця є предметом узгодження між сторонами та будуть відображені в договорі.

Розрахунок                              

Безготівковий розрахунок

Інші умови

Якщо кількість потенційних постачальників менше ніж 3 (три), дана закупівля переоголошується. Організація залишає за собою право визначити переможця.

Організація залишає за собою право замовити одне або декілька завдань одночасно, або замовити не повний обсяг завдань.

Організація залишає за собою право скасувати закупівлю без будь-яких зобов’язань.

Тривалість договору, який передбачається укласти

 

Термін надання послуг: з дати укладення договору до 15 листопада 2022 року включно.

Критерії оцінювання пропозиції

Критерій оцінки

Ваговий коефіцієнт

Документи, які підтверджують відповідність критерію

1.

Ціна: порівняльна оцінка

40

Тендерна пропозиція, Додаток 2, Таблиця 1

2.

Якість портфоліо, що базується на попередньому досвіді проведення послуг подібного виду

40

Тендерна пропозиція, Додаток 2, Таблиця 1

 3. 

Рекомендації та мотиваційний лист: будуть братись до уваги рекомендації від попередніх отримувачів подібних послуг. 

20

Тендерна пропозиція, Додаток 2, Таблиця 1

Контактна особа для уточнень

(звернення виключно у письмовому вигляді)

Зацікавлені сторони, можуть задавати уточнювальні запитання за е-адресою:

[email protected] до 9 жовтня 2022 року.

 

Кінцевий термін подання пропозицій – до 18:00 год. 9 жовтня 2022 року на е-адресу [email protected] з темою листа “Тренер/ка GESI”.

 

 

Додаток 2

Таблиця 1

Цінова пропозиція    _________________

    (назва учасника)

 

Код ЄДРПОУ/ інд.номер__________________________________________________________, контактні дані___________________________________________________________________, П.І.Б. __________________________________________________________________________

 

Цим листом _______________ (назва організації за наявності) в особі ______________________ (ПІП уповноваженої особи) повідомляє що бажає взяти участь у конкурсі, що проводить Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) – «______________________________» та погоджується із умовами конкурсу. Підтверджую достовірність наданих IREX даних.

 

Постачальник повинен пояснити, як і чому він може бути найкращим виконавцем вимог IREX та вказати таке:

 

 1. Кваліфікація – опис діяльності постачальника послуг (релевантна освіта, кваліфікації, додаткове навчання, перелік професійних програм, якими володіє виконавець, інше);

 

 1. Наявність документів на ведення комерційної діяльності – реєстраційні документи, свідоцтво платника податків і т.д. У випадку відсутності таких документів зазначте про це, а також вкажіть, якими методами оплати роботи ви користувалися в такому випадку;

 

 1. Портфоліо. Опишіть типи виконаних робіт, деталі спеціалізації, перелік клієнтів, які отримали ті ж самі послуги, що потрібні IREX;

 

 1. Вартість виконання робіт.

 

Назва послуги / завдання

 

Ціна за одну послугу, (дол.США)

1.

Надання тренерських послуг онлайн (погодинна ставка)

 

2.

Надання консультаційних послуг (погодинна ставка)

 

3.

Надання послуг з розробки матеріалів (за можливості) (погодинна ставка та вартість 1 сторінки  розробленого матеріалу будь якого формату, але не більше розміру шрифту 11)

 

4.

Надання послуг з підготовки звіту (погодинна ставка)

 

 

Документи, що мають бути надані разом із ціновою пропозицією, у т.ч. документи, що підтверджують відповідність вимогам*:

 

Документи на ведення комерційної діяльності, (за наявністю)

Заповнена та підписана форма пропозиції (постачальником)

 

Копія Свідоцтва платника ПДВ (за умови реєстрації платником ПДВ) або Свідоцтва про сплату єдиного податку або витяги з реєстрів платників ПДВ та платників єдиного податку

 

Копія Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або ФОП або Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

 

Кваліфікаційні

документи

Резюме

 

Мотиваційний лист (до 200 слів українською  мовою)

 

Список та контактні дані осіб, які можуть надати рекомендацію (щонайменше три)

 


Останні публікації цього розділу:

Запит цінових пропозицій: Послуги з проведення тренінгів щодо розбудови спроможності у сфері захисту дітей, також убезпечення, інклюзії, підзвітності постраждалому населенню та запобігання сексуальній експлуатації та насильству для команди проєкту

50 стипендій для відвідування Lviv Urban Forum

Конкурсні торги на закупівлю послуг УЗД вен

Закупівля «Аудиторські послуги»

Конкурс на надання послуг тьютора до МБФ "СЕЙВД"

REQ-KYI-24-0089 - Закупівля навчання з медіа права для ФГВ