Набір учасників і учасниць Першої та Другої Інклюзивної Всеукраїнської онлайн Школи з сурдоперекладом “Інституційний розвиток громадських організацій осіб з інвалідністю” (базовий рівень)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Alena Smirnova

конкурс
Набір учасників і учасниць Першої та Другої Інклюзивної Всеукраїнської онлайн Школи з сурдоперекладом “Інституційний розвиток громадських організацій осіб з інвалідністю” (базовий рівень)

Громадська організація Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді  «Паросток»  в рамках проєкту «Кроки до  інституційного розвитку громадських організацій  осіб з інвалідністю  в Україні», який реалізовується за підтримки Фонду соціального захисту інвалідів

оголошує набір учасників і учасниць

Першої та Другої Інклюзивної Всеукраїнської онлайн Школи з сурдоперекладом “Інституційний розвиток громадських організацій  осіб з інвалідністю (базовий рівень) (далі-Школа). 

У рамках даного проєкту відбудеться 8 онлайн Шкіл для 80 представників/представниць громадських організацій  осіб з інвалідністю.

Мета Школи: ознайомити учасників та учасниць з особливостями розробки проектних ідей та підготовки проектних пропозицій для залучення фінансування проектів від донорів, що присутні в Україні; з основами організаційного розвитку громадських організацій.

Заняття проходитимуть у програмі Zoom.

Участь у Школах є безкоштовною.

Учасники Школи:

Члени/членкині, працівники/працівниці, волонтери/волонтерки українських громадських організацій  осіб з інвалідністю, які мають мінімальний обсяг знань щодо розробки проектних ідей та підготовки проектних пропозицій для залучення фінансування проектів.

Орієнтовна кількість учасників і учасниць: 10 осіб (кожна Школа).

Тренерки:

Оксана Яцюк – тренерка і консультантка з проектного менеджменту, голова ради Подільського центру соціальних технологій.

Олена Смірнова – проєктна менеджерка Громадської організації Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді  «Паросток». 

Умови участі у Школі:

  1. Бути представником чи представницею громадської організації осіб з інвалідністю.
  2. Мати телефон, планшет, ноутбук або ПК з підключенням до мережі Інтернет та встановленим додатком Zoom, який можна завантажити з PlayMarket, додаток безкоштовний.
  3. Брати участь у навчанні протягом усіх 3-х днів.
  4. Після закінчення навчання із числа учасників і учасниць Школи буде створено команди з трьох осіб з кожної з громадських організацій осіб з інвалідністю України, які отримають індивідуальну менторську та наставницьку підтримку в організаційному розвитку організацій і написанні та поданні проєктних пропозицій.
  5. Кожна з команд повинна буде створити проєкт та взяти участь у захисті даного проєкту.

При виконанні усіх умов кожен з учасників/ниць Школи отримає відповідні сертифікати, Довідник «Проєктний та організаційний менеджмент для громадських організацій осіб з інвалідністю» чи аудіозапис Довідника.

Перша Школа відбудеться з 1 по 3 жовтня 2020 року з 15 до 18 години.

Друга Школа відбудеться з 8 по 10 жовтня 2020 року з 12 до 15 години.

Про дати проведення інших Шкіл буде відомо з наступних оголошень.

Для участі у одній зі Шкіл необхідно заповнити нижчезазначену реєстраційну анкету https://forms.gle/HTYrGmojpRjz8j196  до 27.09.2020 року до 23.59 год.

Контакти для зв’язку та відповідей на запитання: +38(067)109-69-98 Альона Смірнова, [email protected]


Останні публікації цього розділу:

Конкурс грантів для жіночих/феміністичних організацій України задля посилення адвокації і мережування

Третій конкурс резиденцій програми Culture Moves Europe

Набір на ПОТІК 2.0 «Освітня опора. Курс розвитку для благодійних та громадських організацій»

Послуги ментора навчальних програм для працівників соціальних закладів за темою: «Виявлення сімей (осіб), що перебувають у складних життєвих обставинах і наданню їм соціальної допомоги»

Послуги ментора навчальних програм для працівників соціальних закладів за темою: «Побудова успішної комунікації з особами похилого віку»

Надання послуг ментора навчальних програм для працівників соціальних закладів за темою: «Догляд вдома за дітьми з інвалідністю та роботі з родинами, в яких виховуються діти з інвалідністю»