Набір психологів у проєкт, спрямований на навчання фахівців та роботу з дітьми і батьками, які постраждали від жахіть війни 

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


1EU4USociety_social_medias, копія-2
Набір психологів у проєкт, спрямований на навчання фахівців та роботу з дітьми і батьками, які постраждали від жахіть війни 

Київ. До уваги психологів, які працюють з дітьми та батьками!  

Оголошуємо набір на безкоштовне навчання з подальшою практикою 

Навіть під час війни є приводи для щастя та навчання. Тож Центр «ЯРМІЗ» радий сповістити про старт проєкту #ПравоБутиЩасливими за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» (в межах проєкту «EU4USociety: Civil Society Partnership Project»). 

1 червня у День захисту дітей розпочинаємо 5-місячний проєкт. Він спрямований на навчання фахівців та роботу з дітьми і батьками, які постраждали від жахіть війни. Робота здійснюватиметься за авторською програмою тренерки проєкту Ольги Плетки з роботи з дітьми та дорослими «Діти України», рецензованої Інститутом соціальної та політичної психології НАПН України та рекомендованою для застосування в освітніх закладах. 

Адже кожна щаслива дитина примножує щастя країни, а війна та її супутні проблеми не можуть призупинити дитинство. 

Якщо Ви маєте освіту психолога, соціального педагога чи працівника, та бажаєте професійно допомагати дітям й дорослим у цей скрутний час – ласкаво просимо до проєкту «Право бути щасливими». Кількість місць обмежена. 

Обрані кандидати отримають можливість навчитися специфіці роботи з підлітками в умовах гострої або тривалої воєнної травми, опануєте техніки допомоги, засвоїте навички психосоціальної підтримки, опануєте керування груповими процесами та їх динамікою, навчитеся методам роботи з травмами війни з дорослими та мати системний підхід долання наслідків травмуючих подій.

Формат навчання офлайн: 1 місяць – теоретичне засвоєння матеріалу. 2 місяці – практика та написання підсумкових матеріалів. Навчання відбуватиметься у Києві на базі ветеранського центру «ЯРМІЗ» (5 хв. пішки від Майдану Незалежності).

Наприкінці проєкту передбачено отримання сертифікатів ведучого програм психосоціальної підтримки «Діти України» (180 годин) та стипендії. 

Як податися? Реєструйтеся за посиланням: https://cutt.ly/ZJjshCJ

Подавайте свою заявку до 12 червня та розкажіть про цю можливість друзям!

#ПрямуємоРазом #MovingForwardTogether #EU4USociety #ТримаймоСтрій #ПравоБутиЩасливими


Останні публікації цього розділу:

Тендер на вироби медичного призначення

Курс "Що треба знати про себе та Світ навколо: способи взаємодії"

ТоТ "Формуємо тренерський резерв"

Аналіз національних рекомендацій на відповідність рекомендаціям ВООЗ у країнах СЄЦА

Конкурс на надання послуг зі створення двох муралів в смт. Дубове та смт. Ясіня, Рахівський район, Закарпатської області

Відкритий тендер із закупівлі послуг пакування та відвантаження товару