Набір на тренінги: як громадянському суспільству реагувати на можливі юридичні загрози

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


тренинг-png-5
Набір на тренінги: як громадянському суспільству реагувати на можливі юридичні загрози

Freedom House спільно з Координаційним центром з надання безоплатної правової допомоги та мережею правових клубів PRAVOKATOR оголошують про проведення спільних тренінгів для посилення спроможності громадянського суспільства до реагування на можливі юридичні загрози.

Заходи проходитимуть з жовтня по грудень 2019 року у правових клубах PRAVOKATOR у Дніпрі, Києві, Львові, Харкові та Одесі. Участь у тренінгах безоплатна та підтримується програмою партнерів підвищення навичок громадянського суспільства до протидії юридичним ризикам. Дедлайн подачі заявок 24 жовтня 2019 року. 

Реєстрація для участі у тренінгах за посиланням.

Загалом, партнери проведуть сім одноденних тренінгів для громадянського суспільства за темами:

  • «Діяльність громадських організацій: загальні положення, реагування на ризики»,
  • «Зовнішня діяльність громадської організації: взаємозв’язки та ризики».

Під час реєстрації необхідно обрати дати, які найкраще підходять для участі в заході. Остаточні дати проведення заходів у ключових містах будуть повідомлені учасникам заздалегідь та обиратимуться відповідно до кількості людей, які можуть взяти участь у навчанні в конкретний день із наведеного переліку:

  • «Діяльність громадських організацій: загальні положення, реагування на ризики» (Дніпро – 30 жовтня, Київ – 02 листопада, 07 листопада, Львів – 13 листопада, Одеса – 20 листопада, Харків – 25 листопада, 06 грудня),
  • «Зовнішня діяльність громадської організації: взаємозв’язки та ризики» (Дніпро – 31 жовтня, Київ – 03 листопада, 08 листопада, Львів – 14 листопада, Одеса – 21 листопада, Харків – 26 листопада, 07 грудня).

Тренінги пройдуть за наступними темами:

  • «Діяльність громадських організацій: загальні положення, реагування на ризики» (реєстраційні дії: реєстрація ГО, внесення змін, припинення діяльності тощо; унормування співпраці / партнерств / відносин ГО з іншими юридичними особами (публічного, приватного права), фізичними особами; перевірки діяльності ГО, оскарження рішень, дій, бездіяльності контролюючих органів; робота з персональними даними (в тому числі внесення даних публічних осіб у відкриті реєстри); отримання інформації відповідно до ЗУ “Про звернення громадян”; участь у судових засіданнях),
  • «Зовнішня діяльність громадської організації: взаємозв’язки та ризики» (розслідування (в тому числі журналістські) та використання отриманих матеріалів громадською організацією у рамках чинного законодавства; моніторинг діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування громадською організацією у рамках чинного законодавства; дискримінація членів ГО за основним місцем роботи у зв’язку зі здійсненням громадської діяльності (в тому числі звільнення); переслідування правоохоронними органами; засоби захисту ГО та їх членів від порушення законних прав та інтересів).

Організатори компенсують проїзд учасників з інших міст та харчування учасників. З огляду на бюджетні обмеження проживання учасників з інших міст буде компенсоване лише в окремих випадках на розгляд організаторів.


Останні публікації цього розділу:

Набір на навчальний модуль щодо захисту прав представників ЛГБТКІ-спільноти та активістів

Відкритий конкурс на закупівлю товарів та обладнання для облаштування двох «зелених кімнат» у відділенні поліції

IFES Україна шукає агенцію для проведення ґендерного аналізу та написання посібника

Відбір на дводенний тренінг для журналістів

Проєкт "Зміцнення демократичного врядування". Тренінгова програма та подальша спільна робота

Організація та проведення тренінгів з підприємницьких ініціатив, професійної орієнтації і працевлаштування (стм. Нова Водолага, Харківська обл.)