Набір на освітній онлайн-курс з сурдоперекладом «Шляхи реагування громадського сектору на соціально-гуманітарні кризи»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Alena Smirnova

Professional-Online-Course-Banner-Landscape-3-1-1024x292
Набір на освітній онлайн-курс з сурдоперекладом «Шляхи реагування громадського сектору на соціально-гуманітарні кризи»

Продовжується набір представників і представниць громадських організацій, особливим чином ГО людей з інвалідністю на освітній онлайн-курс з сурдоперекладом «Шляхи реагування громадського сектору на соціально-гуманітарні кризи» 

Повномасштабна війна…криза…невизначеність… Не всі громадські організації, у тому числі громадські організації людей з інвалідністю змогли продовжити ефективно працювати й реагувати на виклики нової реальності.

Працювати зараз не просто! Адже ми з Вами переживаємо дуже вимогливий і складний час. Але потрібно знайти сили і рухатися далі! Тому, давайте разом:

 • знайдемо сили для роботи в складних умовах,
 • перебудуємо роботу громадських організацій,
 • будемо фандрейзити в період невизначеності,
 • створимо нові соціальні послуги,
 • будемо ефективно працювати з командою та волонтерами.

Хто ми? Ми, Громадська організація Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток», розкажемо про те, що зробили самі. У нас немає готових рецептів – їх зараз немає ні в кого. Але є минулий досвід, є знання наші та колег з ГО-сектору, який ми зібрали у узагальнили для Вас. Давайте разом осмислювати, як зараз жити та працювати. І разом діяти!

Для цього запрошуємо Вас і Ваших колег і колежанок приєднатися до безкоштовного онлайн-курсу з сурдоперекладом «Шляхи реагування громадського сектору на соціально-гуманітарні кризи». Даний курс ми планували для ГО осіб з інвалідністю! Але, зараз, як ніколи, громадянське суспільство має йти шляхом формування суспільства рівних можливостей. У час війни допомагати та надавати послуги людям з інвалідністю може кожна громадська організація. Будувати інклюзивне суспільство – одна з найкращих дій під час війни!

Цей курс – для того, щоб Ваша організація, Ваша команда, вийшла кризового  періоду з новими планами, з корисним досвідом та запасом міцності на майбутнє. 

Навчальна програма курсу складається з 8 блоків:

 • Вступ. (Загальна інформація щодо онлайн-курсу. Вчимося навчатися онлайн з максимальною користю для себе. Корисні поради).
 • Кризи – виклики для кожного (Що таке гуманітарна криза. Кризи, з якими ми можемо зіштовхнутися.  Війна – виклик для мене і для всього суспільства).
 • Як ГО людей з інвалідністю навчитися жити та працювати у новій реальності? ( Як адаптуватися до змін, які відбулися у житті. Як знайти точки опори та пережити важкі часи, незважаючи на страх та повну невизначеність. Що таке втрата контролю та як навчиться фокусуватися на тому, що ми можемо контролювати).
 • Оптимізація команди ГО ( Продовження роботи ГО в кризовий час. Як виснаження послаблює ентузіазм команди щодо нових змін. Як подолати паніку та страх в колективі ГО. Робота з негативними наслідками стресу у команди ОГС осіб з інвалідністю. Як працювати зі спадом мотивації. Посилення комунікаційного потенціалу).
 • Оптимізація діяльності ГО (Зміна фокусу діяльності та оптимізація роботи під час війни. Стратегічне планування в період невизначеності. Операційний менеджмент в період невизначеності. Фандрейзинг в період невизначеності. Закладаємо інституційні витрати у проєкт).
 • Нові соціальні послуги в умовах нової реальності (Закордонний досвід щодо запровадження нових соціальних послуг. – Виявлення потреб громади та створення власних альтернативних послуг).
 • Волонтерство в умовах кризи (Як за допомогою волонтерства формувати нові життєві перспективи.  Попередження та подолання емоційного вигорання під час волонтерської роботи).
 • Наостанок. 

У межах курсу передбачено супровід і зворотній зв’язок, менторську та консультаційну підтримку, які допоможуть громадських активістам і активісткам адаптуватись у нових умовах і зробити роботу громадських організацій людей з інвалідністю більш ефективною, надавати якісні послуги людям з інвалідністю. Після проходження курсу можна отримати сертифікат.

Хто може взяти участь:

Представники/ці громадських та благодійних організацій людей з інвалідністю, зокрема УТОГ та УТОС з різних регіонів України, а також представники/ці організацій, які надають послуги особам з інвалідністю та членам їхніх родин. Також запрошуємо представників і представниць громадських організацій, які у своїй діяльності реалізують політику рівних можливостей.

Для участі в навчанні потрібно заповнити форму за посиланням.

Форму необхідно заповнити до 18 вересня 2022 року.

Старт навчання – вересень 2022 року! Усі, хто зареєструється отримають запрошення для навчання.

Приєднуйтеся! Саме зараз ми закладаємо фундамент як для свого майбутнього, так і для майбутнього України! Віримо, що разом ми впораємося!

За довідками звертайтесь: [email protected].

Проєкт ГО «Паросток» «Шляхи реагування громадського сектору на соціально-гуманітарні кризи» відбувається за підтримки програми “Український фонд швидкого реагування”, яку втілює IREX за підтримки Державного департаменту США.


Останні публікації цього розділу:

Тендер із закупівлі послуги кейтерингу для проведення тренінгів

Запит пропозицій постачальників із закупівлі бронежилетів

Запит пропозицій постачальників із закупівлі тактичних балістичних шоломів

Конкурс: розробка рекомендацій з удосконалення бюджетування на місцевому рівні у сфері охорони здоров’я

Закупівля Тренінгових програм по Кібербезпеці для Програми підвищення кваліфікації для викладачів ЗВО

Конкурс пропозицій на придбання акаунтів онлайн-платформ для навчання