Набір на новий тренінг-курс з психологічної підтримки та ментального відновлення людей, які постраждали від війни

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
AS Kozak

photo1707867688
Набір на новий тренінг-курс з психологічної підтримки та ментального відновлення людей, які постраждали від війни

Відкриваємо перший в поточному році набір на участь у тренінг-курсі для практикуючих психологів, працівників психологічних центрів, громадських та гуманітарних організацій, які працюють у сфері психологічного відновлення людей, що постраждали внаслідок військових дій.

Метою тренінг-курсу є надання учасникам знань та практичних навичок з психологічної підтримки, відновлення ментального здоров’я та запобігання загрозливих наслідків, спричинених війною, з подальшим повернення постраждалих осіб до мирного цивільного життя.

Тренінг-курс складається з трьох чотириденних тренінгів, логічно поєднаних між собою. 

Освітній компонент першого тренінгу присвячений тематиці Психічного здоров’я та психосоціальної підтримки в надзвичайних ситуаціях за стандартами МПК-IASC. Він включає в себе стратегії, практики та методики, спрямовані на реабілітацію постраждалих громад та індивідів. 

Другий тренінг охоплює техніки Першої психологічної допомоги (ППД) та Кризової Інтервенції, спрямованих на допомогу особам у кризових ситуаціях. 

Третій тренінг присвячено навичкам психологічного відновлення – це модульний підхід до допомоги дітям, підліткам, дорослим і сім’ям протягом тижнів і місяців після травмуючої події, який застосовується вже після того, як була надана перша психологічна допомога, або якщо потрібно більш серйозне втручання.

Перший тренінг буде проходити з 01 по 04 березня 2024 року, другий – з 14 по 17 березня 2024 року, третій – з 18 по 21 квітня 2024 року. 

Усі заходи відбудуться у місті Кам’янець-Подільський. Передбачається, що потенційні учасники/ці братимуть участь в усіх тренінг-частинах курсу. Участь у тренінгах безкоштовна. При повній участі учасники забезпечуються проживанням, харчуванням та компенсацією квитків на суму не більше 1500 грн. (за наявності оригіналів в обидві сторони).

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням до 23:00 21 лютого 2024 р. Про результати відбору буде повідомлено не пізніше 23 лютого на електронну адресу відібраних кандидатів. За додатковими питаннями та коментарями звертайтеся, будь ласка, до координаторки проекту пані Діани за електронною адресою [email protected]

Тренінг-курс проводиться в рамках проєкту “Розбудова миру та подолання конфліктів в Україні – Крок вперед” за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (IFA) з використанням ресурсів Міністерства Закордонних Справ Німеччини.


Останні публікації цього розділу:

Пошук учасників на короткостроковий волонтерський проєкт в Туреччині

Пошук учасників на волонтерський проєкт в Нідерландах

Проведення офлайн тренінгів на тему: «Надання домедичної допомоги»

Пошук учасників на волонтерський проект "Volunteer in Poland" в Польщі

Відкритий тендер на закупівлю послуг з проведення соціологічного дослідження у фокус групах

Конкурс на закупівлю послуг спеціаліста/ки з закупівель