Набір на Індивідуальні консультації для активістів та організацій по залученню волонтерів до проєктів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Horizon_of_changes

волонтери
Набір на Індивідуальні консультації для активістів та організацій по залученню волонтерів до проєктів

Створення потужної команди волонтерів — справа здійсненна, але не така проста, як здається на перший погляд. Налагодження спільних дій різних за характерами людей у команді потребує певних знань та навичок. Можна йти важчим шляхом, здобуваючи свій власний досвід, а можна легшим — отримати знання і практичні кейси з управління волонтерською діяльністю та ефективного залучення людей.

Упродовж вересня громадські та благодійні об’єднання, які прагнуть налагодити ефективну взаємодію з волонтерами і волонтерками, зможуть отримати індивідуальні консультації.

Під час консультації:

  • проаналізуємо те, як ви залучаєте волонтерів і волонтерок зараз;
  • пояснимо, що можна змінити у ваших підходах чи системі залучення, щоб взаємодія з волонтерами стала більш ефективною та довготривалою;
  • розглянемо ваші запити та питання щодо роботи із волонтерами.

Тривалість індивідуальної консультації: 60 хв (в Zoom). Консультації надаватимуться на безоплатній основі

Щоб отримати консультацію, заповнюйте форму до 23:59 6 вересня.

Консультації проведуть Євгенія Кравченко та Денис Цуцаєв, засновники Ініціативи з розвитку якісного залучення Makitra. Євгенія та Денис — досвідчені спеціалісти з розвитку спільнот, які знають багато практичних та дієвих механізмів роботи з волонтерами.

Поспішіть, кількість консультацій обмежена! Подавайтеся самі та тегайте тих, кому знання про волонтерство на часі

Проєкт «Підтримуємо тих, хто підтримує інших» реалізується Горизонт змін у межах Програми «Спільнодія», яка виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень, ГО Разом проти корупції за фінансової підтримки Європейського Союзу.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на отримання фінансової підтримки від УКУ для вступників на магістратуру

Укладання договору надання послуг перевезень

Укладання договорів постачання побутової техніки та принтеру

Запит на пропозицію щодо проєктування та будівництва високоенергетичної рентгенівської системи сканування потягів: Лот 1 - Залізнична станція Вадул-Сірет (Чернівецька область); Лот 2 - Залізнична станція Чоп (Закарпатська область)

Оголошується тендерна пропозиція на ментора/ку проєкту молодіжних центрів у громадській організації «Молодіжна Платформа»

Тендерна пропозиція про надання послуг організації заходу, а саме: проживання та харчування учасників заходу в м. Луцьк Волинської області на 2024 рік