Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) в Україні оголошує конкурс на участь у програмі для ветеранів та ветеранок з інвалідністю “Шлях до змін”

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Anna Perepeliuk

pexels-porapak-apichodilok-346731
Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) в Україні оголошує конкурс на участь у програмі для ветеранів та ветеранок з інвалідністю “Шлях до змін”

Метою програми “Шлях до змін: Програма розвитку для ветеранів та ветеранок з інвалідністю” є надання ветеранам з інвалідністю знань та навичок інформованої громадянської та політичної участі; підвищення впевненості та мотивації брати активну участь у житті громади і країни; cтворення спільноти ветеранів для обміну досвідом, знаннями, взаємопідтримки та просування спільних ініціатив; ознайомлення з практичним досвідом громадської та політичної участі.

Цільова аудиторія: ветерани з інвалідністю внаслідок війни

Програма передбачає декілька етапів:

І-ий етап – школа громадської участі, 21-25 квітня 2024 р. 
Після закінчення модулю учасники та учасниці будуть розуміти структуру та повноваження влади в Україні, механізми прийняття рішень владою, як побудувати успішну адвокаційну кампанію (аналіз проблеми, мета, планування, кроки, стейкхолдери, мішені, важливість залучення громадян, створення партнерств та коаліцій). 
ІІ-ий етап – школа політичної участі, кінець червня-початок липня 2024 р.
Після закінчення модулю учасники та учасниці будуть розуміти комплексність виборчого процесу, його учасників та зацікавлених сторін. Основні виборчі системи (пропорційна та мажоритарна), виборчий процес та його учасники. Принципи демократичних виборів, виборче законодавство в Україні та міжнародні стандарти. Доступність виборчого процесу. Будуть розуміти, на яких етапах та в якому статусі можуть приєднатися до виборчого процесу.  
ІІІ-ій етап – реалізація набутих знань через стажування та реалізацію власних проєктів, липень-листопад 2024 р.
Стажування ветеранів та ветеранок з інвалідністю в органах державної влади. Реалізація ініціатив ветеранів та ветеранок.
Також під час навчання передбачається серія мотиваційних зустрічей з активними волонтерами, представниками громадського сектору та державної влади.

Участь у програмі безкоштовна, усі витрати повязані з проживанням, харчування та транспортування покриваються організаторами. Також покривається участь супроводжуючих осіб або волонтерів, які зацікавлені. Місце провдення програми є доступним для людей з інвалідністю. 

Для участі у конкурсі потрібно заповнити аплікацйну форму  до 20 березня 2024 року. Якщо Ви супроводжуюча особа або бажаєте прийняти участь в якості волонтера, теж потрібно заповнити форму. Про результати конкурсного відбору буде повідомлено до 25 березня 2024 року. Будь ласка, зверніть увагу, що ми будемо контактувати лише з відібраними кандидатами та кандидатками.


Останні публікації цього розділу:

Закупівля PPE (бронежилет/плитоноска + шолом) 17 комплектів

Тендер із надання послуг перевезення гуманітарної допомоги територіями Одеської, Миколаївської області та до міста Херсона.

Тендер на проведення кількісного дослідження потреб ромської громади

Тендер на офісні та складські приміщення м.Вінниця

Запит цінових пропозицій на послуги з бронювання протиударною плівкою вікон RFQ-UKR-00283199

Проведення оцінки приміщень в школах ПР 60