Мешканці та ВПО у Полтавській, Сумській та Чернігівській областях можуть отримати гранти на розвиток своїх господарств

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
AlexMC

UERP graphic Poltava, Chernigov, Sumy
Мешканці та ВПО у Полтавській, Сумській та Чернігівській областях можуть отримати гранти на розвиток своїх господарств

Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps розпочинає Програму підтримки економічної стійкості України, яка допоможе дрібним фермерам відновити, розширити або започаткувати нову присадибну чи фермерську діяльність.

Отримати відповідну фінансову допомогу можуть дрібні фермери та домогосподарства, які мають статус внутрішньо переміщених осіб, а також місцеві дрібні фермери, чия діяльність значно постраждала внаслідок війни, в Полтавській, Сумській та Чернігівській областях на основі конкурсного відбору. Винятком є райони, де проходять активні бойові дії, а також райони з обмеженим доступом або високим ризиком для життя та ведення такої діяльності.

«Програма підтримки економічної стійкості України забезпечить можливість не лише людям, які постраждали від війни, відкрити або відновити власний бізнес, але й надасть імпульс для розвитку різних бізнес-напрямків. Ми сподіваємося, що програма зробить позитивний внесок у розвиток підприємницьких ініціатив, покращення самозайнятості та збільшення доходів  в українських громадах», – говорить  директорка програми гуманітарного реагування Mercy Corps в Україні Кара Бак.

Середній розмір фінансової допомоги складає 1500 доларів США у гривневому еквіваленті за актуальним курсом НБУ. Сума підтримки залежить від типу фермерської діяльності та фінансових потреб конкретного учасника програми.

Більше інформації про критерії програми для заявників можна знайти на сайті uerp.mercycorps.org. Подання заявки за посиланням є обов’язковим для учасників програми.

За додатковою інформацією щодо участі в програмі звертайтеся за телефонами:

+380 (67) 911 41 31 – Михайло, +380 (67) 184 57 65 – Віктор.

ДЕДЛАЙНУ НЕМАЄ. ПРОГРАМА ЗАКІНЧИТЬСЯ, ЯК НАБЕРУТЬ НЕОБХІДНУ КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ.


Останні публікації цього розділу:

Відкритий тендер – закупівля наборів для творчості

Відкритий тендер із закупівлі Автобусних зупинок

Відкритий тендер – закупівля наборів (батарея мобільна, рюкзак, пляшка для води)

Гранти на підтримку освітніх проєктів в Харківській та Дніпропетровській областях

Тендер на "Надання послуг з організації та логістичної підтримки тренінгу «Епіднагляд за хворобами та основний епідеміологічний аналіз щодо прийняття рішень для ЦКПХ (модуль №2, 3-я група)» в рамках проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я»"

Тендер на закупівлю послуг з проведення соціологічного дослідження