Мешканці та ВПО у Полтавській, Сумській та Чернігівській областях можуть отримати гранти на розвиток своїх господарств

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
AlexMC

UERP graphic Poltava, Chernigov, Sumy
Мешканці та ВПО у Полтавській, Сумській та Чернігівській областях можуть отримати гранти на розвиток своїх господарств

Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps розпочинає Програму підтримки економічної стійкості України, яка допоможе дрібним фермерам відновити, розширити або започаткувати нову присадибну чи фермерську діяльність.

Отримати відповідну фінансову допомогу можуть дрібні фермери та домогосподарства, які мають статус внутрішньо переміщених осіб, а також місцеві дрібні фермери, чия діяльність значно постраждала внаслідок війни, в Полтавській, Сумській та Чернігівській областях на основі конкурсного відбору. Винятком є райони, де проходять активні бойові дії, а також райони з обмеженим доступом або високим ризиком для життя та ведення такої діяльності.

«Програма підтримки економічної стійкості України забезпечить можливість не лише людям, які постраждали від війни, відкрити або відновити власний бізнес, але й надасть імпульс для розвитку різних бізнес-напрямків. Ми сподіваємося, що програма зробить позитивний внесок у розвиток підприємницьких ініціатив, покращення самозайнятості та збільшення доходів  в українських громадах», – говорить  директорка програми гуманітарного реагування Mercy Corps в Україні Кара Бак.

Середній розмір фінансової допомоги складає 1500 доларів США у гривневому еквіваленті за актуальним курсом НБУ. Сума підтримки залежить від типу фермерської діяльності та фінансових потреб конкретного учасника програми.

Більше інформації про критерії програми для заявників можна знайти на сайті uerp.mercycorps.org. Подання заявки за посиланням є обов’язковим для учасників програми.

За додатковою інформацією щодо участі в програмі звертайтеся за телефонами:

+380 (67) 911 41 31 – Михайло, +380 (67) 184 57 65 – Віктор.

ДЕДЛАЙНУ НЕМАЄ. ПРОГРАМА ЗАКІНЧИТЬСЯ, ЯК НАБЕРУТЬ НЕОБХІДНУ КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на послуги з проведення дослідження щодо гендерної ситуації в енергетичному секторі України під впливом війни

Реєстрація на навчальну онлайн-програму «Школа амбасадорок інклюзивної інтеграції» для переміщених жінок, активісток ГО осіб з інвалідністю та жіночих ГО

Оголошення на закупівлю готової їжі

Оголошення про тендер RFQ UCBI4-BPA-UA-04 щодо надання послуг спеціалізованої техніки

Проведення ремонтних робіт колективного центру проживання для ВПО у м. Івано-Франківську

Youth ART for Ukraine/ Мистецтво молоді для України