Мережа кіноклубів Docudays UA оголошує конкурс на відкриття нових кіноклубів «DOCU ДІЄ 2.0»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


club_post-03-3
Мережа кіноклубів Docudays UA оголошує конкурс на відкриття нових кіноклубів «DOCU ДІЄ 2.0»

Мережа кіноклубів просвіти з прав людини Docudays UA оголошує конкурс на відкриття нових кіноклубів та проведення адвокаційних кампаній «DOCU ДІЄ 2.0»

До участі у конкурсі запрошені представники громадянського суспільства (некомерційні організації, благодійні фонди та інші), культурно-освітні заклади (громадські простори, бібліотеки, навчальні заклади) та громади, які прагнуть створити кіноклуб документального кіно, співпрацювати з внутрішньо переміщеними особами (ВПО), сприяти їхній інтеграції у нові громади та спільно впливати на прийняття рішень місцевою владою.

Переможці конкурсу отримають експертну, менторську та фінансову підтримку у відкритті кіноклубів та у розробці і впровадженні адвокаційних проєктів, спрямованих на підвищення впливу жителів громади на процеси місцевого самоврядування, інтеграцію внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у місцеві територіальні громади, долучення їх до прийняття рішень у громадах та зміцнення спроможності громад завдяки їхньому потенціалу і талантам. 

За результатами конкурсу буде відкрито 30 нових кіноклубів

 Подати заявку на участь у конкурсі можна до 12 грудня 2022 року до 18:00. 

 Попередній досвід проведення чи участі у подібних проєктах чи адвокаційних кампаніях не є обов’язковим. 

Участь у проєкті передбачає три етапи:

  1. Подання конкурсних заявок на відкриття нових кіноклубів. Дедлайн подання – 12 грудня 2022 року до 18:00.
  2. Менторське навчання модераторів(-ок) кіноклубів, розробка адвокаційних проєктів у супроводі та за підтримки менторів(-ок) та експертів(-ок).  Тривалість: грудень 2022 – січень 2023 року.
  3. Реалізація адвокаційних проєктів кіноклубами з прав людини Docudays UA. Тривалість: лютий – червень 2023 року.

Детальніше про умови конкурсу читайте на сайті DOCU/CLUB

Контактна особа: Ольга Бабчук [email protected]

 


Останні публікації цього розділу:

Конкурс для громадських організацій м. Харків та Харківської області організації для реалізації комплексної програми захисту дітей

Навчання депутатів місцевих рад і старост громад

Запит на надання комерційних пропозицій на постачання масляних обігрівачів в рамках реалізації проєкту інфраструктурної підтримки лікарень та закладів охорони здоров’я в Україні (Winter in Hospitals 2022/2023)

Запит на надання комерційних пропозицій на постачання бойлерів (50 л, 80 л, 100 л)

Запит на надання комерційних пропозицій на постачання інфрачервоних обігрівачів в рамках реалізації проєкту інфраструктурної підтримки лікарень та закладів охорони здоров’я в Україні (Winter in Hospitals 2022/2023)

Запит на надання комерційних пропозицій на постачання обігрівачів електричних конвекторного типу