Курс “Антикорупційна експертиза”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Artem Khalimovskiy

261491035_5001906589843236_2083753992072045382_n
Курс “Антикорупційна експертиза”

Корупційні дірки в законодавстві це не завжди норми, за які олігархи заплатили парламентарям. Дуже часто це недоліки прийнятого акту, які передбачають «пост-ціну», яку згодом платимо ми з вами. Адже найчастіше корупційні норми дозволять управлінцям зловживати своїми повноваженнями в межах закону та не нести за це жодної відповідальності.

За останні роки відбувся прорив у розвитку громадської участі при прийнятті рішень від органів місцевого самоврядування до парламенту. Водночас мало отримати право вплинути, потрібно володіти інструментами, які дозволять робити цей вплив ефективним. Саме таким інструментом є антикорупційна експертиза.

Учасники цього курсу навчаться проведенню антикорупційної експертизи законодавства різного рівня та практичним механізмам її врахування.

Викладачка курсу:

Тетяна Хутор, очільниця «Інституту законодавчих ідей» – організації, яка є визнаним та беззаперечним лідером в Україні у проведенні антикорупційної експертизи.

Курс необхідний для:

Розробників законодавствачленів офісу народних чи місцевих депутатів, працівників міністерства або ж місцевих рад, а також антикорупційних уповноважених.

Навички антикорупційної експертизи допоможуть Вам розробити якісний проєкт законодавства, який зможе вирішити проблеми суспільства, а не створити корупційні лазівки для недобросовісних посадовців, відповідальних за його реалізацію.

Громадськостічленів громадських організацій, профільних асоціацій, громадських рад при органах влади та місцевого самоврядування.

Для вас антикорупційна експертиза стане одним з основних інструментів контролю якості законодавства, виявлення та недопущення впровадження корупційних дірок, які гальмують розвиток громади та бізнесу.

Бізнесукомплаєнс-офісерів, представників бізнес-асоціацій та міжнародних організацій, які опікуються бізнесовою інфраструктурою в Україні.

Знання, отримані на курсі, дозволять вам не допускати зловживань влади у сфері своєї професійної діяльності.

Після курсу слухачі навчаться:

– виявляти корупційні дірки в законопроектах різного рівня, яких не видно на перший погляд;
– 5-ти найефективнішим шляхам усунення виявлених корупційних ризиків;
– як написати проект законодавчого акту БЕЗ корупційних ризиків;
– правовим і не правовим способам врахування результатів вашої експертизи представниками влади;
– переконувати інших враховувати результати антикорупційної експертизи.

Тривалість та формат курсу:

– 6 занять по 1,5 години у п`ятницю (18:30 – 19:50) та суботу (10:00 – 11:30).
Курс триватиме з 02.11.2021 по 18.12.2021.
– Змішаний формат навчання: застосунок Zoom із можливістю запису та аудиторний розбір кейсів.
– За умови 80% відвіданих занять та виконаного фінального завдання слухач отримує сертифікат від ACREC та ІЗІ.

Вартість курсу:

Early bird – 3700 гривень до 30 листопада включно. (Для оплати просимо зреєструватись тут).
Повна вартість – 4000 гривень.
Спеціальна вартість для випускників освітніх програм ACREC – 3500 грн.
Також є можливість оплатити курс частинами.

Для найбільш вмотивованих слухачів діють стипендії, які покривають 50% курсу. Щоб взяти участь у конкурсі –  треба бути підписаним на Телеграм канал і Facebook ІЗІ та ACREC  та надіслати мотиваційний лист та CV на пошту [email protected] до 30 листопада включно.

Контакти:

З приводу усіх організаційних питань та щодо оплати безготівково через фізичну особу просимо звертатись до координатора курсу Артема Халімовського. [email protected], 0966249485 – усі месенджери.

Для без особистісної комунікації просимо заповнити форму.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс грантів для жіночих/феміністичних організацій України задля посилення адвокації і мережування

Третій конкурс резиденцій програми Culture Moves Europe

Набір на ПОТІК 2.0 «Освітня опора. Курс розвитку для благодійних та громадських організацій»

Послуги ментора навчальних програм для працівників соціальних закладів за темою: «Виявлення сімей (осіб), що перебувають у складних життєвих обставинах і наданню їм соціальної допомоги»

Послуги ментора навчальних програм для працівників соціальних закладів за темою: «Побудова успішної комунікації з особами похилого віку»

Надання послуг ментора навчальних програм для працівників соціальних закладів за темою: «Догляд вдома за дітьми з інвалідністю та роботі з родинами, в яких виховуються діти з інвалідністю»