Конкурс на одержання субгранту «Покращення доступу українських сільськогосподарських ММСП до державної грантової підтримки та фінансування в умовах війни»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Chemonics logo
Конкурс на одержання субгранту «Покращення доступу українських сільськогосподарських ММСП до державної грантової підтримки та фінансування в умовах війни»

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) запрошує подавати заявки на одержання субгранту для реалізації «Покращення доступу українських сільськогосподарських ММСП до державної грантової підтримки та фінансування в умовах війни».

Програма планує надати субгранти українським комерційним підприємствам та приватним підприємцям, які продемонструють своє лідерство та здатність впроваджувати сучасні IT рішення для покращення фінансової інфраструктури шляхом розробки та експлуатації online-рішень, автоматизованих модулів, що допомагають мікро-, малим та середнім сільськогосподарським підприємствам (ММСП) отримати швидкий доступ до державної грантової підтримки та фінансування. 

Метою цієї субгрантової програми є підвищення доступності кредитних та інших фінансових продуктів, адаптованих до потреб відновлення  ММСП агровиробників, якісне впровадження онлайн каналів взаємодії ММСП агровиробників з фінансовими інституціями, що задіяні в процесі реалізації державної грантової підтримки та пільгового фінансування. Ця ініціатива дозволить спростити логістичні виклики сьогодення, підтримати та відновити доходи ММСП, пришвидшити отримання ММСП агровиробниками  вкрай необхідної допомоги та фінансування та сприяти посиленню продовольчої безпеки у світі та в Україні.

Конкретні заходи, які необхідно реалізувати упродовж субгрантів:

  • Забезпечення можливості автоматизованого заповнення заявки для отримання фінансування з боку банків чи державної грантової підтримки;
  • Автоматизація перевірки факторів прийнятності вимогам банків чи державним грантам;
  • Створення зручних онлайн каналів комунікації з банками з використанням електронного документообігу;
  • Впровадження можливості підписання документів з використанням цифрового підпису;
  • Розробка інструментів онлайн відкриття рахунків та онлайн ідентифікації клієнтів;
  • Впровадження модулів спрощеного доступу до кредитних продуктів банку, лізингу, товарних кредитів від виробників;
  • Впровадження модулю ведення бухгалтерії, підготовки звітності та бізнес плану;
  • Інформаційно-консультативна підтримка агровиробників щодо нових каналів доступу до фінансування;
  • Маркетинг та просування вдосконалених онлайн-інструментів серед цільової аудиторії.

Інформація про подання заявки:

Програма USAID АГРО проведе передзаявочний онлайн семінар 05 жовтня 2022 р. з 14.00 до 16.00 години за київським часом. Зацікавлені заявники, які відповідають наведеним у Розділі III ЗПЗ № 44 критеріям прийнятності та бажають взяти участь у цьому семінарі, повинні підтвердити свою участь, надіславши ім’я учасника, назву організації, електронну адресу учасника та його номер телефону до 04 жовтня 2022 р. на адресу [email protected] з посиланням у темі листа на ЗПЗ № 44.

Заявки (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи) слід подавати в електронному форматі на нижчезазначену адресу електронної пошти з посиланням на ЗПЗ №44. Заявки повинні бути подані не пізніше 18:00 за місцевим часом 20 жовтня 2022 р. на адресу: [email protected].

Усі питання щодо ЗПЗ №44 просимо надсилати на ім’я менеджера відділу субгрантів і контрактів Аліну Пікінер, на електронну адресу: [email protected] з посиланням на ЗПЗ №44 у темі листа.

Повний опис технічного завдання та інструкцій щодо підготовки та подання заявок наведені у Запиті на подання заявок на одержання субгранту (RFA/ЗПЗ) №44 за посиланням.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на закупівлю елктронних сертифікатів на дитячий одяг та взуття

Відкритий тендер на «Придбання постільної білизни для облаштування місць коротко - та довгострокового проживання ВПО»

Тендер на будівельні роботи з відновлення теплопостачання (котельня в м. Херсон)

Відкриті торги ГО "Південна стратегія розвитку" по закупівлі паливних брикетів (Миколаївська область)

Конкурс статей та матеріалів серед представників ЗМІ, журналістів-початківців, громадських організацій та активістів на правозахисну тематику продовжено

Формування життєстійкості: Мінсоцполітики купує послуги у громадського сектору