Конкурсний відбір на обрання постачальника послуг з організації та технічного IT супроводу онлайн заходів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
healthrightorgua

тендер tender 1 (11)
Конкурсний відбір на обрання постачальника послуг з організації та технічного IT супроводу онлайн заходів

Представництво корпорації HealthRight International в Україні (далі за текстом – Представництво) в рамках проекту «Центри комплексного реагування та надання підтримки: інтеграція базової допомоги постраждалим від ґендерно-зумовленого насильства (ГЗН) на Сході та Півдні України», за підтримки міжнародної благодійної фундації FHI 360 оголошує конкурсний відбір на обрання постачальника послуг з організації та технічного IT супроводу онлайн заходів.

Будь ласка, ознайомтесь з тендерною документацією, що складається з:

а) даного оголошення;
б) HR_Request for Quotation_Online events.

Умови проведення тендеру:

  • Надані учасниками тендеру пропозиції мають бути дійсними без змін впродовж 30 днів.
  • Ціни мають бути зазначені в гривнях України, включаючи всі витрати, відповідно до вимог у HR_Request for Quotation_Online events.
  • Вимоги до пропозиції, кваліфікаційні критерії та спосіб оплати – як зазначено у HR_Request for Quotation_Online events.
  • Кінцевий термін подання пропозицій – не пізніше «18» січня 2024 р., 18:00. Всі пропозиції, отримані після кінцевого терміну, розгляду не підлягають.
  • Переможця тендеру буде обрано на засіданні тендерної комісії, яке відбудеться, як очікується, не пізніше «19» січня 2024 р., після детальної технічної, фінансової та правової оцінки пропозицій. Протягом 2 (двох) робочих днів з моменту прийняття такого рішення організатор тендеру проінформує переможця у письмовій формі.
  • Пропозиції приймаються шляхом електронної пошти (відскановані документи) на адресу ел. пошти [email protected].
  • Представництво залишає за собою право вимагати від учасників тендеру додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам специфікації.
  • До розгляду допускаються лише пропозиції, що відповідають вимогам даного оголошення та специфікації з додатками до нього.
  • Представництво залишає за собою право припинити процедуру тендеру й відмовитися від всіх пропозицій до укладення договору.

Будь-які питання щодо тендеру необхідно надсилати у письмовому вигляді електронною поштою на електронну адресу [email protected].

Додатки:

Додатки можна отримати, звернувшись електронною поштою на електронну адресу [email protected], або завантажити під даним оголошенням.

Дякуємо за співпрацю.


Останні публікації цього розділу:

Грант від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»: Форум «Децентралізація. Законодавчий порядок денний»

Тендер з відбору надавача послуг з організації заходів (харчування, проживання, компенсації проїзду) в межах проєкту «Жінки села: Обʼєднанні задля безпеки» у с. Хомутець Миргородського району Полтавської області

Тендер на розробку 10-годинного онлайн-курсу для фахівців у сфері охорони здоровʼя (надання допомоги людям, які перебували в полоні)

Соціальний/а працівник/ця у місті Київ

Відкритий тендер - "Інсталяція ударотривкої захисної прозорої плівки СУ-2"

Конкурсний відбір фахівця/фахівчині з організаційного розвитку