Конкурсний відбір громад для подальшої участі у проекті «Виявлення можливостей використання спадщини для економічного розвитку малих громад»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
ARPI

announcement_FB_web
Конкурсний відбір громад для подальшої участі у проекті «Виявлення можливостей використання спадщини для економічного розвитку малих громад»

Громадська організація “Агентство з розвитку приватної ініціативи” (АРПІ) здійснює  конкурсний відбір територіальних громад для подальшої участі у проекті «Виявлення можливостей використання спадщини для економічного розвитку малих громад».

Зазначений проєкт виконується АРПІ в рамках проєкту USAID “Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» (Проєкт «ГОВЕРЛА»). Проєкт «Виявлення можливостей використання спадщини для економічного розвитку малих громад» спрямовано на підвищення економічної стійкості цільових громад шляхом швидкої оцінки економічного потенціалу їх спадщини, розвитку спроможності органів місцевого влади оцінювати, управляти та використовувати існуючу спадщину, а також розробляти дієві місцеві програми розвитку, спрямовані на використання потенціалу місцевої спадщини. Завданням проєкту є надати обраним партнерським громадам Проєкту «ГОВЕРЛА» ефективні інструменти місцевого економічного розвитку та підвищити їх спроможність управляти та використовувати свою культурну та природну спадщину в цілях місцевого розвитку.

За результатами конкурсного відбору буде визначено 12 цільових громад, для яких буде здійснено експрес-оцінку економічного потенціалу культурної та природної спадщини з подальшою підготовкою аналітичного звіту та адресними рекомендаціями для кожної громади. Крім того, для представників цільових громад будуть організовані тренінги, що підвищать їхню спроможність генерувати та реалізовувати проєкти місцевого розвитку, що базуються на місцевій спадщині. Також в рамках проєкту для трьох обраних громад будуть розроблені плани (місцеві цільові програми) інтерпретації культурної та природної спадщини з практичними рекомендаціями щодо розвитку туристичних продуктів.

До участі в конкурсному відборі запрошуються сільські та селищні територіальні громади Львівської, Волинської, Полтавської, Житомирської, Одеської, Закарпатської та Рівненської областей в особі відповідних рад, які є партнерами Проєкту «ГОВЕРЛА» та мають на своїх територіях:

  • об’єкти матеріальної культурної спадщини (архітектурної, археологічної, історичної тощо);
  • та/або об’єкти нематеріальної культурної спадщини (особистості, культури праці та ремесла, традиції, легенди фольклор, свята тощо);
  • та/або об’єкти природної спадщини (пам’ятки природи, об’єкти заповідного фонду, інші природні об’єкти).

Для участі в конкурсному відборі відповідні сільські, селищні ради подають заявку шляхом заповнення онлайн-форми за посиланням

При поданні заявки учасники додають (завантажують):

  • мотиваційний лист, що зокрема демонструє згоду на участь у проєкті, а також мотиви та очікування учасника, пов’язані з такою участю;
  • тексти чинних стратегій/програм розвитку громади та/або цільових програм/стратегій громади у сфері культури і туризму або посилання на такі тексти у мережі Інтернет (за наявності);
  • актуальний паспорт громади або посилання на такий паспорт у мережі Інтернет (за наявності).

Кінцевий термін подання заявок – 20 лютого 2024 р.

АРПІ за потреби надаватиме учасникам індивідуальні консультації щодо підготовки та подання заявок. Для надання таких консультацій просимо звертатись за адресою електронною пошти [email protected] або на сторінку АРПІ у Facebook

За результатами конкурсного відбору 12 територіальних громад, що набрали найбільшу кількість балів, будуть запрошені до участі в проєкті «Виявлення можливостей використання спадщини для економічного розвитку малих громад». Результати конкурсного відбору будуть оприлюднені на вебсайтах АРПІ та Проєкту «ГОВЕРЛА» не пізніше 15 березня 2024 р.

 

Ця публікація була створена ГО «Агентство з розвитку приватної ініціативи» в рамках проєкту  «Виявлення можливостей використання спадщини для економічного розвитку малих громад», та стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цієї публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

USAID HOVERLA page on FB:

https://www.facebook.com/USAIDhoverla

@USAIDHOVERLA


Останні публікації цього розділу:

Тендер: розроблення менторської онлайн-програми: організаційний розвиток (стратегія) для ОГС

Набір на вивчення англійської мови для представниць українських громадських організацій

Конкурс на місцеву закупівлю товарів- стільці. Київ

Тендер для розробки вебсайту для Держрибагентства

Тендер на закупівлю транспортних послуг

Тендер на закупівлю послуг з монтажу та підключення водонапірних веж в Миколаївській області (БО «КОРЕ Україна»)