Конкурс заявок для отримання субгранту для організації, що працює у сфері освіти для дорослих

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
yhavrylkova

pexels-porapak-apichodilok-346731
Конкурс заявок для отримання субгранту для організації, що працює у сфері освіти для дорослих

У рамках діяльності з протидії дезінформації, Національний Демократичний Інститут (НДІ), оголошує конкурс заявок для отримання субгранту організації, яка спеціалізується у сфері освіти дорослих, для розробки навчальної програми для Академії протидії дезінформації для жінок-активісток, включаючи навчальну програму, яка ілюстративно охоплюватиме стратегічні комунікації, перевірку фактів та моніторинг дезінформації, цифрову безпеку та розробку контенту з протидії дезінформації для Академії протидії дезінформації НДІ для жінок-активісток. Запропонована Академія сприятиме розширенню присутності жінок-лідерок в українському суспільстві з метою посилення діяльності громадянського суспільства України у протидії зловмисній дезінформації. Академія залучатиме представників різних громадських організацій, організацій, що займаються питаннями гендерної рівності та інтеграції ЛГБТК+, для децентралізації та актуалізації боротьби з дезінформацією, в тому числі в тих сферах, які часто стають об’єктами зловмисних атак. Обрана організація працюватиме разом з командою НДІ з протидії дезінформації та ОГС, що займаються питаннями інформаційної доброчесності, над розробкою та управлінням навчальною програмою для учасників Академії. 

Метою цього оголошення є відбір авторитетної організації, що займається освітою дорослих і має досвід у розробці навчальних програм для української аудиторії, для підтримки зусиль НДІ у запуску Академії з протидіх дезінформації для жінок-активісток.  Відібрана організація допомагатиме НДІ у розробці концепції Академії та відповідної навчальної програми з кінцевою метою підтримки низового активізму серед жінок-лідерок, що формуються. Проєкт триватиме від лютого до серпня 2024 року. Детальніше про проект та вимоги до субгрантерів за цим посиланням.

НДІ очікує від субгрантера здійснення наступної діяльності: 

  • Співпрацювати з організацією у сфері протидії дезінформації над розробкою концепції та навчальної програми Академії, включно з програмою курсу або серією семінарів із супровідними навчальними матеріалами, а також додатковою серією тренінгів/семінарів;
  • Брати участь у розробці системи та оголошенні відбору учасниць Академії, які є представницями національних та регіональних громадських організацій у сфері протидії дезінформації / медіа / правозахисних ініціатив тощо із акцентом на молодшій аудиторії.

Надсилайте пропозиції на електронну адресу [email protected] до 20 грудня 2023 року до 23:59 за київським часом.

Детальний опис та пакет документів

 


Останні публікації цього розділу:

Закупівля дизельного палива

Конкурсні торги на закупівлю ліків

Тендер: послуги з розробки веб-порталу для БО ММСП

Відбір на тренінгову програму для фасилітаторів/ок груп психологічного ресурсування

Тендер на закупівлю обладнання для харчоблоків навчальних закладів Хмельницької області

Тендерна пропозиція щодо постачання нестандартних непродовольчих товарів