Конкурс з підтримки громадських ініціатив «Незламні! Активні!» у рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Конкурс грант (2)
Конкурс з підтримки громадських ініціатив «Незламні! Активні!» у рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна»

Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» оголошує конкурс з підтримки громадських ініціатив «Незламні! Активні!» у рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна».

Потенційні учасники: ОСББ, некомерційні громадські організації, які зареєстровані та здійснюють свою діяльність на неокупованих територіях Дніпропетровської, Харківської, Одеської, Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей, а також ініціативні громадяни – мешканці таких територій, у тому числі співвласники багатоквартирних будинків, члени громадських об’єднань та некомерційних громадських організацій, місцеві активісти

Мета: підтримка як наявних соціальних, екологічних, патріотичних ініціатив, так і започаткування нових, які сприятимуть укріпленню гуманістичних цінностей, добросусідства, взаємодопомоги, а також підвищенню громадянської активності, стійкості людей та забезпеченні адхократичності громадської діяльності. Детально у п. 2 положення про конкурс.

Перелік можливих заходів наведено у п. 5 положення про конкурс.

Грантова підтримка надається Організатором у негрошовій формі.

Сума допомоги може становити:

  • до 30 000 (тридцяти тисяч) грн для учасників, які мають статуси юридичної особи та неприбутковості (див. пп. 4.1-4.3 положення);
  • до 10 000 (десяти тисяч) грн для всіх інших учасників (фізичні особи, див. п. 4.4 положення).

Перелік допустимих витрат міститься у п.6.1 – 6.6 положення про конкурс.

Такі види витрат не можуть бути профінансовані в рамках цього конкурсу: оплата праці керівника та персоналу організації-конкурсанта, податки; придбання обладнання для спостереження; товари та послуги для підтримки діяльності поліції або іншої правоохоронної діяльності; сільськогосподарські товари: насіння, рослини, хімічні засоби їхньої обробки, добрива, пестициди; фармацевтичні препарати; послуги з утилізації небезпечних відходів, у т. ч. енергоефективних ламп, батарейок та інших небезпечних відходів у складі побутових; будівельно-монтажні роботи, будівельні, ремонтні, підготовчі роботи, у т. ч. встановлення/монтаж обладнання.

Конкурс триватиме з 5 вересня по 25 грудня 2022 року.

Процедура та критерії визначення переможців конкурсу наведені у п. 9 положення.

Підведення проміжних підсумків та вибір переможців відбуватиметься щомісячно до 25 числа кожного календарного місяця конкурсу: 25 вересня, 25 жовтня, 25  листопада. Фінальні підсумки будуть підведені 25 грудня 2022 року.

Заявка (українською мовою у MS Word) має бути надіслана в електронному вигляді на адресу [email protected]. У темі листа слід вказати «Незламні! Активні!/ [Назва організації / ПІБ подавача]». Додатковою перевагою будуть файли або посилання на візуалізацію ідеї / громадської ініціативи, які подаються разом із заявкою.

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на запитання щодо відбору, надіславши запит на електронну адресу [email protected] з темою листа «запитання щодо конкурсу «Незламні! Активні!»».

Положення про конкурс та шаблон заявки у MS Word доступні за посиланням.

_

УВАГА:

7 жовтня о 10:30  відбудеться відкритий  онлайн-захід, де організатори нададуть методичні рекомендації потенційним учасникам, розберуть типові помилки, нададуть відповіді на питання. Реєстрація за лінком https://forms.gle/JERGLQLH2zzfHK8h8 відкрита до 6 жовтня.


Останні публікації цього розділу:

Запит пропозиції на закупівлю послуг зовнішнього аудиту проєкту

Тендер # RFP-4-J4A-05-2024 на надання послуг з архітектурного планування та інженерно-конструкторських послуг

Тендер на послуги з організації та проведення комплексного аналізу та формування методології визначення розмірів зборів та внесків

Запит на отримання цінової пропозиції на оснащення та послуги встановлення охоронно-пожежної системи

Конкурс на відбір надавача послуг зі створення документального фільму з метою зменшення стигми по відношенню до отримання послуг з психічного здоров’я

Відкритий тендер на закупівлю послуг супервізора/-ки психологів/-инь