Конкурс проєктів “На місцевих ініціативах будується сильна Україна” від Спілки “Громадські ініціативи України”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


279945761_3260477310907606_7058218839964652787_n
Конкурс проєктів “На місцевих ініціативах будується сильна Україна” від Спілки “Громадські ініціативи України”

Українське суспільство в кризові моменти може творити дива гуртування та самоорганізації. Чи не найбільшою передумовою для цього є вміння самоорганізовуватись, створювати регіональні та локальні ініціативи, які направлені на вирішення найбільш гострих проблем, що стоять перед окремою громадою чи суспільством загалом. Допомога збройним силам України або внутрішньо переміщеним особам у своїй громаді, волонтерство у різних проявах – багато подібних ініціатив зараз сотнями виникають по всій Україні. 

Активними учасниками таких ініціатив є як лідери громадських організацій та ініціатив так і звичайні активні людиди. Досить часто активну роль в ініціативах відіграють внутрішньо переміщені особи, які через бойові дії самі втратили місце проживання та роботи, але мають досвід, організаційні здібності та щире бажання допомогти.

Спілка “Громадські ініціативи України”, з метою збереження та підтримки громадських ініціатив у часи війни у невеликих населених пунктах України, оголошує конкурс проєктів “На місцевих ініціативах будується сильна Україна” .

Сподіваємось,  така підтримка дозволить існуючим ініціативам подовжити свою роботу, залучати нових волонтерів, будувати міцніші зв’язки в громадах та збільшити свою  ефективність. 

Критерії відбору відбору ініціатив: 

  • Реалізація ініціатив має відбуватись  на території невеликих населених пунктів та  територіальних громад (сіл, селищ, містечок);
  • Ініціативи мають бути спрямовані на розвиток співпраці між мешканцями, соціальну згуртованість, волонтерську діяльність, розвиток громади та активного залучення місцевих мешканців до процесу прийняття рішень; 
  • Ініціативи можуть бути спрямовані на вирішення проблем та завдань викликаних війною, але вони повинні мати локальний контекст та вирішувати конкретні проблеми чи виклики;
  • Перевагою буде залучення до роботи представників внутрішньо переміщених осіб (переселенців);
  • Перевагою буде залучення інших місцевих ресурсів та партнерів до співпраці в межах проєтку (місцеве самоврядування, локальний бізнес, тощо). 

Не будуть підтримуватись ініціативи, що спрямовані на закупівлю певних товарів та їх перерозподіл їх в громаді!

Участь у конкурсі можуть брати як зареєстровані ГО так і ініціативні групи без офіційної реєстрації (в такому разі необхідно буде надати протокол зборів по створенню такої групи). Ініціативи, що не матимуть офіційної реєстрації отримають повний супровід їх фінансової діяльності з боку бухгалтерії нашої організації. 

Бюджет проєктів. Розмір підтримки для проєктів – еквівалент 800 доларів США.  

Вітається наявність власного внеску, що може бути у грошовій, так і негрошовій формі, наданий як місцевою владою, так і залученими партнерами чи спонсорами, або місцевими жителями. 

У проєкті дозволяються адміністративні витрати у розмірі не більше 20% (комунальні, гонорари  координатора проєкту і бухгалтера, банківські видатки, обладнання для офісу). 

Тривалість проєктівдо 4-ох місяців (початок реалізації проектів можна планувати з червня 2022 року). 

Важливо: представники громадських організацій та ініціативних груп, які будуть підтримані в рамках конкурсу проєктів обов’язково мають  взяти участь в низці онлайн навчань від Спілки “Громадські ініціативи України”. 

Всі учасники проєкту в ході реалізації своїх ініціатив отримують підтримку від експертів Спілки а також висвітлення  діяльності від професійних медійників. 

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно подати заповнену форму проєктної заявки та форму бюджету (додаються). Заявки  приймаються на електронну адресу: [email protected] з темою листа “Конкурс проєктів_назва організації (ініціативної групи)_назва громади”.

Заявки  приймаються до 25 травня 2022 року включно. 

Запитання про конкурс приймаються на електронну адресу [email protected]  або за телефоном  067 430 1554

Форма заявки за цим посиланням.

Форма бюджету за цим посиланням.

Конкурс ініціатив  здійснюється в межах проєкту “Інституційний розвиток громадських організацій в громадах України”, що реалізується Спілкою «Громадські ініціативи України» за сприяння Національного  фонду  підтримки демократії (NED).


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю товарів і послуг у рамках технічної співпраці уряду Японії

Відкрито реєстрацію на проєкт Regional Debate Camp

Тендер на надання послуг із комунікаційного супроводження проекту

Тендер на поліграфічні послуги для ГО УЕК «Зелена Хвиля»

Пошук учасників/учасниць на молодіжний обмін в Польщу

Тендер на закупівлю 30 екскаваторів (навантажувачів) для теплокомуненерго в містах України