Конкурс на участь у програмі для жінок ВПО «Жіноче лідерство в умовах війни»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Anna Perepeliuk

тренінг менеджер телефон
Конкурс на участь у програмі для жінок ВПО «Жіноче лідерство в умовах війни»

Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) в Україні оголошує конкурс на участь у програмі для жінок ВПО «Жіноче лідерство в умовах війни». 

Метою програми є розвиток лідерських навичок та потенціалу у жінок задля їх активної громадської та політичної діяльності, реалізації власних проєктів, підвищення участі в процесах прийняття рішень на національному та регіональному рівнях, адвокації та підвищення залученості жінок з вразливих груп до суспільних та політичних процесів та подолання дискримінації.  

Цільова аудиторія: внутрішньо переміщені жінки, які мають активну життєву позицію та готові активно долучатись до громадських та політичних процесів, розвивати та підтримувати  жіноче лідерство та рівноправне партнерство у своїй громаді, на регіональному та національному рівнях.  

Сфера діяльності учасниць: 

 • Представниці медіа 
 • Громадські активістки 
 • Волонтерки 
 • Ветеранки війни 
 • Представниці громадських організацій
 • Представниці політичних партій 
 • Представниці місцевого самоврядування та місцевої влади 

Заохочуємо до участі жінок з інвалідністю, представниць національних спільнот та ЛГБТК+ спільнот. 

Програма передбачає: 

 • Триденний офлайн Тренінг (з 11 по 14 квітня) буде націлений на підвищення знань та навичок з гендерної рівності у політичному та громадському житті, захист прав жінок та подоланні дискримінації на національному та міжнародному рівнях, розуміння жіночого лідерства, громадської участі та адвокації. 
 • Навчальна сесія з розробки ініціатив та написання проєктних заявок (30 квітня – 1 травня) де учасники/ці отримують знання та навички з аналізу проблем, розробки ініціатив та написання проєктних заявок. Учасники/ці будуть мати можливість розробити власну ініціативу. 
 • Конкурс проєктів, які отримують підтримку IFES в реалізації (травень – червень 2024 року). В учасниць буде можливість представити свої власні ініціативи, націлені на активну участь у громадянських процесах, подолання дискримінації, захисту прав жінок, медіа участь. Три найкращі ініціативи будуть відзначені та отримають підтримку IFES Україна в реалізації. 
 • Реалізація ініціатив учасниць (липень – грудень 2024 року). Під час реалізації ініціатив буде забезпечена менторська та експертна підтримка від Міжнародної Фундації Виборчих Систем в Україні.  

Для участі в конкурсі необхідно заповнити аплікаційну форму до 15 березня 2024 року. Витрати пов’язані з проживанням, харчуванням та транспортом покриваються організаторами. 

Про результати конкурсного відбору буде повідомлено до 20 березня 2024 року. Будь ласка, зверніть увагу, що ми будемо контактувати лише з відібраними кандидатами. 


Останні публікації цього розділу:

Послуги експерта/ки для надання консультаційних послуг в межах програми “Гендер у моїй громаді”

Конкурсні торги на закупівлю послуг з придбання, доставки та встановлення спортмайданчика на території КНП КМКНЛ «Соціотерапія»

Пакт шукає консультанта/ку з питань психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (MHPSS)

Запит на надання цінових пропозицій на постачання оптичної сортувальної машини

Розробка та реалізація загальнонаціональної кампанії з питань ментального здоров’я.

Тендер з проведення сесії стратегічного планування діяльності