Конкурс «СТАРТУЙ: молодіжне підприємництво у молодіжному центрі» для молодіжних центрів з Волинської, Львівської, Тернопільської та Хмельницької областей

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Olena Marchuk

photo_2023-10-04_12-35-45
Конкурс «СТАРТУЙ: молодіжне підприємництво у молодіжному центрі» для молодіжних центрів з Волинської, Львівської, Тернопільської та Хмельницької областей

ГО «Молодіжна платформа» відкриває конкурс на участь у пілотному проєкті «СТАРТУЙ: молодіжне підприємництво у молодіжному центрі» для молодіжних центрів з Волинської, Львівської, Тернопільської та Хмельницької областей.

Пілотний проєкт «СТАРТУЙ: молодіжне підприємництво у молодіжному центрі» — це можливість створити та запустити послугу з навчання підприємництву для молоді у молодіжних центрах з Волинської, Львівської, Тернопільської та Хмельницької областей України. 

Мета проєкту — розробити та пілотувати неформальні освітні заходи для залучення молоді до підприємницьких програм у молодіжних центрах.

У рамках цього конкурсу ГО «Молодіжна платформа» відбере 6 молодіжних центрів (по як мінімум 1 з кожної з 4 областей), у яких протягом жовтня — листопада 2023 р. буде засновано пілотну послугу «Неформальна освітня програма з підприємництва «Стартуй». 

Для участі у конкурсі запрошуються молодіжні центри з визначених областей, які готові в стислі терміни (2 місяці) створити та запустити послугу з підприємництва для молоді своєї громади. 

Протягом жовтня — листопада передбачені наступні пілотні заходи: 

  1. Чотириденна дизайн-зустріч для планування втілення послуги підприємництва у молодіжному центрі. Захід буде проведено у м. Луцьк 24 – 27 жовтня 2023 р. Серед завдань заходу — покращити професійні компетенції молодіжних працівників у сфері підприємництва для покращення можливостей для дітей та молоді у цій сфері.
  2. Надання фінансової підтримки строком з 1 по 30 листопада на реалізацію до 5 заходів неформальної освіти з теми підприємництва у молодіжному центрі.
  3. Моніторингові заходи для вивчення потреб молоді громади та короткострокового впливу проєкту.

Для участі у конкурсі молодіжний центр має:

  1. Бути розташованим та працювати у Волинської, Львівської, Тернопільської, Хмельницької областях.
  2. Зібрати мотивовану команду з трьох молодіжних працівників віком від 18 років, які надалі будуть готові працювати над втіленням програми. Бажані, але не обов’язкові попередні знання та досвід у сфері підприємництва та тренерський досвід. 
  3. Молодіжні центри будь-якої форми власності можуть взяти участь у пілотному проєкті. 
  4. Вітається залучення різноманітної цільової аудиторії, в тому числі внутрішньо переміщеної молоді. 
  5. Вітається можливість молодіжного центру мати контакти потенційних експертів та тренерів у сфері підприємництва, соціального підприємництва, стартапів.

Для участі надсилайте заповнену онлайн форму до 15:00 10 жовтня 2023 року за посиланням

Всі запитання щодо конкурсу можна надсилати на адресу керівниці пілотного проєкту, Олександрі Білязе, за електронною адресою [email protected]. У темі листа, будь ласка, зазначайте “Стартуй_питання”.

Пілотний проєкт «СТАРТУЙ: молодіжне підприємництво у молодіжному центрі» реалізується ГО «Молодіжна платформа» за сприяння Норвезької ради у справах біженців за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії. ГО “Молодіжна платформа” експертно займається запуском та розвитком молодіжних центрів в Україні, спрямовуючи свої зусилля на розвиток їх спроможності та збільшення якісного впливу на молодь. 

ГО «Молодіжна платформа» – громадська організація, що об’єднує молодіжних працівників, державних службовців, експертів та експерток із молодіжної політики для сталого розвитку молодіжної роботи Україні. Організація працює як експертне середовище для розробки та адвокації політик які стосуються, або дотичні, до молоді. Організація реалізує освітні програми громадянської освіти для молодіжних працівників та молоді.


Останні публікації цього розділу:

RFQ-UKR-00281148 Запит комерційної пропозиції на постачання товарів "Медична та побутова електротехніка, офісне обладнання для м. Харків"

Закупівля гігієнічних наборів

Пакт шукає консультанта/ку для проведення тренінгу та розробки чеклістів та СОПів для мобільних бригад первинної медичної допомоги (інфекційний контроль) (оголошено повторно)

Запит на пропозицію REQ-KYV-23-0421 - Ремонт будівель та споруд пунктів пропуску в Чернівецькій області

Тендер на закупівлю непродовольчих наборів

Запит на отримання проектної пропозиції на послуги проведення дослідження, інтерв’ю та підготовки звітів