Конкурс на стипендію ім. О. Курського на навчання громадських активістів/ок

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Стипендія імені Олега Курського
Конкурс на стипендію ім. О. Курського на навчання громадських активістів/ок

Інститут лідерства та управління УКУ, колеги полеглого воїна ЗСУ Олега Курського з ГО “Коло честі”,  спільнота випускників 2021- 2022 р. оголошують  конкурс на 2 стипендії ім. О. Курського для абітурієнтів на навчання на магістерській програмі з управління неприбутковими організаціями.

Олег  Курський  був студентом  2 курсу магістерської програми з управління неприбутковими організаціями,  загинув на Херсонщині. Донеччанин, який переїхав до Львова, очолював відокремлений  підрозділ ГО  «Українська народна рада Донеччини та Луганщини”, був засновником ГО “Коло честі”. Мріяв про повернення Донбасу до України. Не зміг довчитися через війну та здійснити цю мрію. В його честь одногрупники, ГО “Коло честі”   та магістерська програма ІЛУ  заснувала щорічну стипендію імені Олега Курського, яка надасть можливість навчатися на програмі.

“Наша незалежність – це вміння брати на себе відповідальність за свої рішення та вчинки; вміння робити не тільки помилки, а й робити висновки; вміння будувати своє майбутнє чітко та ясно…”,- останнє звернення Олега Курського в День незалежності України 2022 р.

Стипендія  ім. О. Курського “За стійку візію відновлення України та за внесок у перемогу”  може бути надана  вступнику/вступниці, який/яка є:

Стипендіати мають продемонструвати ідею власної  громадської діяльності щодо відновлення на деокупованих чи прифронтових територіях Донецької, Луганської, Херсонської, Запорізької областей; розповісти про свій внесок у перемогу та  мотивацію щодо навчання на програмі.

Для участі у конкурсі необхідно:

  • заповнити аплікаційну форму;
  • підготувати мотиваційне відео на 3 хв “Чому мені важливо навчатися на програмі і яку ідею хочу втілити для відновлення України, який мій особистий внесок у перемогу?”. Посилання на нього потрібно додати в аплікаційну форму;
  • пройти співбесіду з  конкурсною комісією.

 Конкурс триває з 27 травня до 11 червня  2023 р. включно. Результати будуть оголошені у прямому ефірі 19 червня  на FB сторінці Інституту лідерства та управління

Стипендії покривають 50 % вартості навчання, сума – 67 500 грн. Повна вартість навчання – 135 000 грн. Повна сума стипендії розподіляється на 3 семестри та призначається на 1 семестр.  За умови успішного навчання (сума балів за іспити та заліки 1 семестру повинна бути не нижчою 85 балів ), стипендія може бути продовжена на  2 та 3  семестр. Якщо стипендіат має суму балів за семестр менше 85 балів, тоді  оплачує повну суму  за наступний семестр.

Успіху у нашому конкурсі! Інвестуючи у власну освіту та розвиток, Ви наближаєте перемогу України!


Останні публікації цього розділу:

Тендер із закупівлі електротоварів для облаштування публічних просторів у громадах Чернігівської області

EU Study Days (Єврошколи)-2024

Конкурс на закупівлю обладнання

Тендер на придбання меблів

Конкурс мінігрантів для НУО, які надають допомогу вразливим категоріям

Конкурс на відбір надавачів/ок послуг із стенографічного запису