Конкурс на співфінансування проектів для підтримки громад у організації ефективного управління територіями, Програма USAID АГРО

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


pexels-porapak-apichodilok-346731
Конкурс на співфінансування проектів для підтримки громад у організації ефективного управління територіями, Програма USAID АГРО

Програма АГРО оголошує конкурсний відбір проектних пропозицій на розбудову інституційної та професійної спроможності територіальних громад управляти своїми територіями, планувати відновлення та адаптуватися до нових обставин, що випливають із законодавчих змін.

Обраний заявник організовуватиме розроблення нових та/або доопрацювання існуючих планів п’ятьох громад Харківської та Чернігівської областей, а також надаватиме консультаційну підтримку всім громадам Харківської та Чернігівської областей та організовуватиме для громад обмін досвідом застосування законодавства щодо просторового планування й управління територіями громад.

Детальніше про обсяг діяльності та конкретні завдання, очікувані результати, умови співфінансування та вимоги до учасників читайте в описі технічного завдання (посилання в коментарях).

Повний опис технічного завдання дивіться за посиланням

Усі матеріали для участі в конкурсі за посиланням.

Дедлайни:

 - до 2 жовтня 2023 р. зареєструватися на передзаявочний семінар (адреса для реєстрації [email protected])

 - 3 жовтня 2023 р. з 11:00 до 13:00 години за київським часом – передзаявочний он-лайн семінар.

 – 25 жовтня 2023 р. о 18:00 за київським часом – кінцевий термін подання заявок (технічна пропозиція, бюджет і супровідні документи).

У будь-якій кореспонденції щодо цього конкурсу зазначайте назву конкурсу – ЗПЗ № 59, «Допомога громадам у організації ефективного управління територіями»  – в темі листа.

 

MicrosoftTeams-image (28)


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю мобільних освітлювальних веж для громад-партнерів DAI «ГОВЕРЛА»

Запрошення до участі у тендері на укладення рамкового договору з надання послуг, пов’язаних із організацією та проведенням публічних заходів

Запрошення до участі у тендері на укладення рамкової угоди на надання послуг з обслуговування комп’ютерної мережі та офісної техніки

Запрошення до участі у тендері на укладення рамкової угоди на надання послуг неозброєної охорони в офісних приміщеннях (Одеса)

Закупівля засобів індивідуального захисту

Конкурс на розробку сайту та брендбуку для Громадської Організації “Клуб рибалок України - Юей Фішинг Клуб”