Конкурс на розробку програмного забезпечення для інформаційно-аналітичної системи обліку даних, пов’язаних з компенсацією витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб (Є-прихисток)

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
DG-East

тренінг менеджер телефон
Конкурс на розробку програмного забезпечення для інформаційно-аналітичної системи обліку даних, пов’язаних з компенсацією витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб (Є-прихисток)

Восьмирічна програма USAID “Демократичне врядування на сході України” (DG East) має на меті зміцнити зв’язок і довіру між громадянами та їхніми органами влади на сході та півдні України шляхом сприяння розвитку інклюзивної громадянської ідентичності та спільних громадянських цінностей, а також подолання наслідків повномасштабного вторгнення в Україну. DG East має на меті (1) сприяти кращому сприйняттю громадянської культури, заснованої на спільних цінностях і розумінні, та (2) розширити участь громадян у процесах врядування та реформ в Україні, а також допомогти у вирішенні проблем громад.

У рамках проектної діяльності DG East потребує залучення постачальника для розробки програмного забезпечення для інформаційно-аналітичної системи обліку даних, пов’язаних з компенсацією витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб (Є-прихисток).

Детальна інформація та умови конкурсу RFP_SE-073-G-025-2024-01_Final , Annex 5. Scope of Work , Annex 6. Технічне Завдання_1

Питання стосовно технічних або адміністративних вимог цього ЗЦП повинні бути надіслані не пізніше, ніж о 18:00 за Київським часом 05 червня 2024 року на електронну адресу [email protected]

Відповіді на запитання: Відповіді на питання тендеру

Кінцевий термін подачі заявок: пропозиції треба надіслати не пізніше 18:00 за Київським часом 24 червня 2024 року електронною поштою на адресу [email protected].

У будь-якій кореспонденції у зв’язку з цим ЗЦП, будь ласка, посилайтеся на номер ЗЦП SE-073-G-025-2024-01 у темі листа. 

Пропозиції, отримані після зазначеного часу та дати, вважатимуться такими, що були подані запізно, та будуть розглядатися виключно на розсуд DG East.


Останні публікації цього розділу:

Закупівля «Аудиторські послуги»

Конкурс на надання послуг тьютора до МБФ "СЕЙВД"

REQ-KYI-24-0089 - Закупівля навчання з медіа права для ФГВ

Запрошення до участі у процесі закупівлі на укладання договорів про надання автотранспортних послуг з соціальних перевезень

Тендер на проведення поточного ремонту в приміщенні Молодіжного центру м. Хирів Самбірського району Львівської області

Тендер на закупівлю індивідуальних психологічних консультацій та консультацій групової терапії